Offlineblog

Končí jedna éra.

21. 04. 2015 11:10       autor: Offlineblog    komentáře: 6

 

Je to tak. Poslední březnový den jsme odevzdali poslední klíče od domů a po deseti letech opustili Letnou.
A s ní i tabuli, na kterou jsme (s různou intenzitou, podle toho, jak byly nápady a jak byl administrátor aktivní) léta umísťovali naše vyjádření k okolnímu dění. V letním žáru i krutých mrazech.
No, je to pryč, sami jsme z toho trochu smutní, neboť přicházíme o miliony offline čtenářů.
Ale ti, kteří nám zůstanou věrní alespoň na webu (nebo se přijdou podívat k nám do HUBu v Holešovicích), se mohou těšit, že Offlineblog úplně nezanikne.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Pajda, 16.2.2016 16:32

Proč příspěvek stále drží?
Administrátor při jeho tvorbě použil kouzlo takového rozsahu, že ho smí učinit jen jednou za sto let. Pomocí starého šamanského rituálu, kdy okolo tabule tři dny a tři noci tančil (což je dost složité, protože na jedné straně je barák), se mu podařilo přivolat patrona, který teď odpuzuje všechny dešťové kapky a jiná nebezpečí.
(Pravda je taková, že místo normální křídy byl použit bílý permanentní značkovač, ale tím si nemusíme tuto pěknou historku kazit).
A co dál? Desku v HUBu stále nemáme, vždyť jsme tu teprve rok a kouzlo už jsme vyčerpali ;-)

VeCer, 13.2.2016 12:58

Zajímalo by mě, jak to vypadá s novou tabulí Offlineblogu, stále nic? Pokaždé, když projíždím Letnou koukám na Vaši starou tabuli a nechápu, jak je možné, že poslední vzkaz stále drží ... Doufám, že tu brzy začnou přibývat příspěvky z nového působiště a že tenhle výjimečný projekt, který zajisté nejenom mně vždy zlepšil den, skončil, byla by to obrovská škoda.

Pajda, 30.9.2015 09:48

Bohužel jsme v Holešovicích nenašli místo na veřejné komunikaci, kam by šel Offlineblog umístit, takže se od stěhování plánuje umístit ho nad recepci v našem HUBu.
Výrobou byla pověřena renomovaná nábytkářská firma. Ta po několika měsících dovezla věc, která vehnala administrátorovi slzy do očí (těžko říct, zda to byly slzy smíchu nebo hořkosti). Tabule vážila asi 70 kilo a byla vyrobena z hladkého lamina! Bílého!!! Na otázku, jak se na to bude psát křídou, chudáci montéři jen krčili rameny.
Takže teď byl osloven tradiční truhlář, který v dílně nemá počítačem řízené mašiny, ale umí uříznout desku na požadovaný rozměr a natřít ji černou tabulovou barvou ;-)

Anonym, 29.9.2015 16:27

Kde a kdy bude nový?

MarVin, 7.6.2015 09:09

Slzu jsem zatlačil.

, 1.5.2015 18:45

Velká škoda!

Přidat příspěvek

 
 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ