Řešení

Ať již stavíme na některém z našich osvědčených produktů, nebo vyvíjíme zakázkovou aplikaci na míru, vždy poskytujeme kompletní servis vedoucí k úspěchu projektu. Nesnažíme se být jen dodavateli softwarového řešení. Aspirujeme vždy na roli partnera, který je zainteresován na obchodním úspěchu nasazeného řešení.

ETNETERA má co nabídnout vždy, když uvažujete o projektu určeném pro webové prohlížeče.

vybraná reference

Vybrané reference

O2 Czech Republic, a.s.

O2 Czech Republic, a.s. (dříve Český Telecom a Eurotel) patří mezi naše nejvýznamnější klienty již od doku 1999. Pro prvního integrovaného operátora v ČR jsme dodavatelem komplexních služeb pro většinu internetových aktivit.

reference case study
vybraná reference

Vybrané reference

DATART INTERNATIONAL, a.s.

Společnost DATART INTERNATIONAL, a.s., člen mezinárodní skupiny KESA Electricals plc, je přední český a slovenský maloobchodní prodejní řetězec zaměřený na spotřební elektroniku.

reference case study
vybraná reference

Vybrané reference

Ticketpro

Nový informační portál skupiny Ticketpro s katalogem kulturních, společenských a sportovních akcí je zároveň hlavním prodejním nástrojem vstupenek. Bezchybný provoz portálu a snadná orientace na něm je klíčovým faktorem.

reference case study
vybraná reference

Vybrané reference

ANNONCE - Inzertní portál

Přes 300.000 inzerátů, oborové servery s nabídkami od profesionálů, výkonný fulltextový vyhledávač, platební centrum, importní centrum, SMS služby, správa bannerové reklamy...

reference case study
vybraná reference

Vybrané reference

Ahold - iHypernova a iAlbert

Sjednocení komunikace obou hlavních značek Aholdu - Hypernova a Albert,
následný rebranding a správa webu.

reference case study

Co konkrétně umíme velmi dobře

Tvorba WWW prezentací a intranetů firem a organizací

Společně s Vámi nalezneme ideální podobu a strukturu prezentace vaší firmy. Vytvoříme grafiku, načrtneme způsob propagace a pomůžeme s tvorbou obsahu. Výsledek bude nová výloha vaší organizace. Na rozsahu nezáleží. Od malého startupu po firemní web O2 Czech Republic, a.s..

Eshopy

ETNETERA ví jak postavit úspěšný eshop. Ať již pomáháme DATARTu prodávat elektrospotřebiče, EMG knihy nebo i-legálně hudbu, vždy se jedná o unikátní řešení optimalizované pro daného zákazníka. V našem pojetí je eshop zakázkově vyrobenou WWW aplikací, plně integrovanou s interními ERP systémy a otevřenou častým změnám. Víme jak eshop uvést na trh, jak jej propagovat na internetu i jak nastavit interní procesy.

Správa obsahu WWW prezentací a konzultace

Naší nejsilnější stránkou je know-how týkající se správy obsahu. Umíme analyzovat informační toky ve vaší společnosti, navrhnout informační architekturu webu či intranetu a nasadit kvalitní CMS vyhovující přesně vašim potřebám.
Pokud si nechcete informace spravovat sami zajistíme službu redakční aktualizace webu.

 

Portálová řešení

Z technologického pohledu je portál nástroj k integraci aplikací a řízení přístupu k nim. Reálně je však portál mnohem více. Je to jednotící prvek, nástroj ke komunikaci a spolupráci. Spolupráci vašich zaměstnanců mezi sebou stejně jako spolupráci vás a vašich partnerů, ať už se jedná o dodavatele aplikací nebo o obchodní partnery.
Více...

Mobilní aplikace

S vývojem mobilních aplikací na míru máme mnohaleté zkušenosti. Společně s trhem jsme prošli genezí od WAP stránek, přes operační systém Symbian a Bada až po současné Apple iOS, Android a Windows Phone. Sledujte trh i trendy s námi.
Více...

Intranety

Víme jak může intranet pomoci interní komunikaci. Ať již se jedná o jednoduché interní informační stránky nebo portál nabušený aplikacemi, dokážeme jej navrhnout, dodat a provozovat.

 
 
 

Google Analytics


Etnetera je prvním certifikovaným partnerem
Google Analytics v České republice.

Google Analytics Authorized Consultant

více >>

Kontakt na obchod


Máte-li zájem se některého z našich project managerů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré informace.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

Řekli o nás


Telefónica O2 Czech Republic

"Společnost Telefónica O2 Czech Republic je velmi náročná při výběru svých dodavatelů. Přesto nebo právě proto, řešíme už od roku 1998 některé internetové projekty v oblasti CMS, tvorby www prezentací a podpory zákazníků i našich partnerů se společností Et netera"... více

Fortuna

"Nehledali jsme jenom technického dodavatele, který by nám dokázal poskytnout kvalitní vývojové práce a garance provozu na špičkové úrovni ale hlavně partnera, se kterým budeme moci úžeji spolupracovat na businessové úrovni. Tyto podmínky splnila nejlépe právě Et netera".... více

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ