Produkty

Tyto produkty vznikly v našem vývojovém oddělení (neplatí samozřejmě pro produkty Google) a jsou stále zdokonalovány.

CMS jNetPublish

CMS jNetPublish
Profesionální web content management systém pro realizaci a snadnou správu dynamických www prezentací, firemních portálů, intranetů, extranetů a vývoj libovolných obsahově orientovaných aplikací. Na rozdíl od jednoduchých redakčních systémů podporuje celý životní cyklus webového obsahu – od jeho tvorby až po jeho distribuci a archivaci.

PayCenter

PayCenter
Unikátní řešení univerzálního platebního centra pro příjem plateb pro firmy, které prodávají po internetu libovolné produkty, služby nebo placený obsah.

Etnetera Web Akcelerátor

Etnetera Web Akcelerátor
Etnetera Web Akcelerátor (EWA), díky své technologické vyspělosti, výrazně zrychluje odezvu prezentace a zároveň snižuje zatížení backendových serverů i datové přenosy. To vše na ověřeném a plně redundantním hardwaru, nebo formou virtuální appliance, včetně školení, podpory, nebo plné správy našich administrátorů.
 

Google Analytics

Společnost Etnetera věří v dlouhodobou spolupráci, a proto nás velmi zajímá, jak naše aplikace fungují obchodně. Našim zákazníkům nabízíme kompletní sadu nástrojů pro sledování chování uživatelů a pro měření výkonu jejich webu.

SmartMeter

SmartMeter
Na trhu nám chyběl nástroj, se kterým bychom byli schopni spolehlivě testovat velkou zátěž webu, třeba 10 000 současně připojených návštěvníků, ale přitom si ho mohli dovolit. Tak jsme vytvořili SmartMeter.

Soyka - personalizace

Soyka je nástroj, který vám pomůže zvýšit konverzi a učinit vaše zákazníky spokojenější. Jak? Díky sdělením personalizovaným dle demografických dat, zájmů a preferencí ale i nákupní historie a zvyklostí uživatelů. Neříkejte všechno všem. Nespamujte. Nabídněte těm správným zákazníkům co opravdu chtějí, ve chvíli kdy to chtějí
 
 
 

Kontakt obchod


Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

Základní údaje o firmě


Vznik:3.2.1997
Typ:a.s.
Lidé:165 (6/2014)
Obrat:262 mio Kč (2013)

Vývoj obratu společnosti v letech 1997-2013
(v miliónech Kč)


Vývoj obratu společnosti v letech 1997-2012

Průměrný počet zaměstnanců v letech 1997-2013


Průměrný počet zaměstnanců v letech 1997-2012


Grafy ke stažení najdete v zde.


 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ