Klienti

Od roku 1997 Etnetera úspěšně realizovala stovky e-business projektů. Mezi naše největší přidané hodnoty patří schopnost naslouchat a dlouhodobě se starat o dodaná řešení, díky čemuž nám zůstávají i ti nejnáročnější klienti věrní.

Ahold

Spolupráci se společností Ahold Czech Republic, provozovatelem řetězců Hypernova a Albert, jsme začali převzetím správy webových prezentací. V roce 2005 jsme pak provedli postupně redesign obou webů. Jsou postaveny na našem CMS systému jNetPublish.

Od roku: 2004

Řekli o nás:

Společnost Ahold Central Europe klade velký důraz na jednotnou komunikaci. Potřebovali jsme vytvořit jednotný systém pro Českou republiku, Slovensko a Polsko. Úkolu se zhostila společnost Et netera a výsledkem jsou propracované webové stránky, které posilují naši komunikaci směrem k zákazníkům, pomáhají nám zvyšovat povědomí o privátních značkách, cíleně propaguji aktuální marketingové kampaně např. stránkami "jak ušetřit" a prezentují aktuální katalog výrobků. Mimo to nám internetový kanál efektivně pomáhá obsazovat volné pracovní pozice. Přidanou hodnotou pro zákazníky Albertů je kuchařka s recepty s možností tisku ingrediencí před samotným nákupem. Pro novináře jsem nedávno zprovoznili automatické rozesílání tiskových zpráv. Snažíme se tak komunikovat se všemi našimi cílovými skupinami.

Kateřina Černá
AHOLD Czech Republic, a.s.

Projekty:

Ahold - iAlbert

Vytvoření webové prezentace supermarketu Albert.
 
 

Případové studie:

Související odkazy:

 
 
 
 
 
 
 
 

Mezi naše další klienty patří:

Astrocentrum s.r.o., Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Nadace O2, PTV s.r.o.

 
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

jNP IT produktem roku

ilustrační obrázek

Content Management System jNetPublish získal ocenění IT PRODUKT 2008 v kategorii „systémy pro správu obsahu“.

více >>

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ