Klienti

Od roku 1997 Etnetera úspěšně realizovala stovky e-business projektů. Mezi naše největší přidané hodnoty patří schopnost naslouchat a dlouhodobě se starat o dodaná řešení, díky čemuž nám zůstávají i ti nejnáročnější klienti věrní.

Annonce

Annonce je jeden z našich prvních klientů, kterému jsme pomáhali přenést tištěnou inzerci na internet. Pro Annonci zajišťujeme kompletní online servis již od roku 1997. Poslední rok se snažíme pomoci především ca zaujmout nové cílové skupiny. Součástí této práce je také redesign a zlepšování vkládání inzerátů na základě uživatelského testování a údajů z Google Analytics.

Od roku: 1997

Řekli o nás:

Annonce klade v projektech důraz především na reálné finanční přínosy pro firmu. U dodavatelů oceňujeme flexibilitu, spolehlivost a schopnost spolupodílet se na inovacích. Spolupráce se společností Et netera nám v těchto ohledech vyhovuje. Od roku 1997 jsme společně zrealizovali desítky projektů.

Tomáš Hlavička, vedoucí vydavatelství
Annonce, k.s.

Projekty:

ANNONCE 2013

Nová podoba inzertního portálu.
 
 

Případové studie:

Související odkazy:

 
 
 
 
 
 
 
 

Mezi naše další klienty patří:

Astrocentrum s.r.o., Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Nadace O2, PTV s.r.o.

 
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

jNP IT produktem roku

ilustrační obrázek

Content Management System jNetPublish získal ocenění IT PRODUKT 2008 v kategorii „systémy pro správu obsahu“.

více >>

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ