Klienti

Od roku 1997 Etnetera úspěšně realizovala stovky e-business projektů. Mezi naše největší přidané hodnoty patří schopnost naslouchat a dlouhodobě se starat o dodaná řešení, díky čemuž nám zůstávají i ti nejnáročnější klienti věrní.

 
 

Datart

DATART International je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působí již od roku 1990. Od roku 2005 jsme se společností Datart spojili i svoje srdce. Ano, Datart je srdcovou záležitostí Etnetery a troufáme si říct, že jsme nastolili opravdové partnerství. Stabilní vývojový tým se stará o růst neustálou inovaci e-shopu Datartu. Provoz je pod kontrolou našeho deploymentu a supportu. Všichni dohromady usilovně pracujeme na top postavení Datartu mezi stále rostoucí konkurencí.

Od roku: 2005

Řekli o nás:

Připravili jsme novou službu pro zákazníky, prostřednictvím které usilujeme o uspokojení jejich potřeb i v místech, kde nemáme tradiční prodejny. Chceme začít pozvolna a soustředit se na poznávání potřeb zákazníků na internetovém trhu. Zkušeností našich zákazníků budeme využívat k dalšímu zlepšování poskytovaných služeb, a to nejen na Internetu. Zákazníci tak nyní mají možnost využívat k nákupu předností Internetu a zároveň mít k dispozici všechny výhody a servis, který umíme v DATARTu poskytnout.

Pavel Sláma, výkonný ředitel
DATART INTERNATIONAL, a.s.

Projekty:

Datart - e shop

Rozsáhlý internetový obchod s elektronikou.

Případová studie.

 

Můj Datart

Projekt, který přináší registrovaným zákazníkům nové komfortní funkce.

Tisková zpráva

 
 

Případové studie:

Související odkazy:

 
 
 
 
 
 

Mezi naše další klienty patří:

Astrocentrum s.r.o., Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Nadace O2, PTV s.r.o.

 
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

jNP IT produktem roku

ilustrační obrázek

Content Management System jNetPublish získal ocenění IT PRODUKT 2008 v kategorii „systémy pro správu obsahu“.

více >>

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ