Klienti

Od roku 1997 Etnetera úspěšně realizovala stovky e-business projektů. Mezi naše největší přidané hodnoty patří schopnost naslouchat a dlouhodobě se starat o dodaná řešení, díky čemuž nám zůstávají i ti nejnáročnější klienti věrní.

 
 

Dr. Max lékárna

Lékárny Dr.Max na českém trhu působí od roku 2006 a vznikly spojením společností Česká lékárna a.s. a BRL Center CZ s.r.o. V současné době najdete lékárny Dr.Max na více než 218 místech, ve více než 115 městech v celé České republice. Klientům nabízí odborný servis na vysoké úrovni, konzultační činnost a trvale výhodné ceny.

V rámci realizace nových internetových stránek bylo kompletně přepracováno uživatelské rozhraní, doplněn obsah o aktuální informace a přidány nové funkcionality, jako např. možnost vytvořit si předvyplněnou žádost o klientskou kartu Dr.Max. Dále byl nasazen na míru vyrobený CMS systém na správu nabídky produktů, akčního letáku, přehledu lékáren, nabídky volných pracovních míst, atd.

Od roku: 2012

Projekty:

Dr. Max - webová prezentace

Hlavním cílem kompletního redesignu korportálního webu www.drmax.cz bylo web vizuálně i obsahově zatraktivnit a zpřehlednit pro uživatele.

 
 

Související odkazy:

 
 
 
 
 
 

Mezi naše další klienty patří:

Astrocentrum s.r.o., Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Nadace O2, PTV s.r.o.

 
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

jNP IT produktem roku

ilustrační obrázek

Content Management System jNetPublish získal ocenění IT PRODUKT 2008 v kategorii „systémy pro správu obsahu“.

více >>

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ