Klienti

Od roku 1997 Etnetera úspěšně realizovala stovky e-business projektů. Mezi naše největší přidané hodnoty patří schopnost naslouchat a dlouhodobě se starat o dodaná řešení, díky čemuž nám zůstávají i ti nejnáročnější klienti věrní.

 
 
 

Fortuna

Fortuna Entertainment Group vznikla v roce 2009 a stala se největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek. Z původně české společnosti se postupem času rozrostla v holding, který nyní působí i na slovenském, polském a maďarském trhu. Od roku 2009 spolupracujeme s Fortunou a jsme jedním z klíčových partnerů v oblasti online sázení. Pomáháme Fortuně se stát jedničkou nejenom v České republice. Vyvinuli jsme a neustále rozšiřujeme unikátní a robustní aplikaci pro Sázky LIVE. Rozvíjíme webový portál sportovního sázení a současně integrujeme dlouhou řadu platebních metod a bran.

Řekli o nás:

Ve velmi úzké spolupráci s agilním týmem společnosti Etnetera se nám daří držet krok se všemi velkými světovými hráči na poli internetového sázení a pořádně zatápět lokální konkurenci na všech trzích, kde legálně působíme. Za poslední období jsme přišli s řadou technologických novinek a uživatelsky vychytaných funkcí, které dávají našim sázkařům možnost sázet přehledněji, jednodušeji a bezpečněji.

Ladislav Wiedermann
Head of Digital

Projekty:

iFortuna

Aktuální redesign webu obsahující nový sázkový tiket s podporou funkce drag&drop.

Tisková zpráva

 

iFortuna

Sázky live.
 
 

 
 
 
 
 

Mezi naše další klienty patří:

Astrocentrum s.r.o., Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Nadace O2, PTV s.r.o.

 
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

jNP IT produktem roku

ilustrační obrázek

Content Management System jNetPublish získal ocenění IT PRODUKT 2008 v kategorii „systémy pro správu obsahu“.

více >>

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ