Klienti

Od roku 1997 Etnetera úspěšně realizovala stovky e-business projektů. Mezi naše největší přidané hodnoty patří schopnost naslouchat a dlouhodobě se starat o dodaná řešení, díky čemuž nám zůstávají i ti nejnáročnější klienti věrní.

 
 
 
 

NIVEA (Beiersdorf)

Společnost Etnetera zvítězila ve výběrovém řízení na digitální agenturu společnosti Beiersdorf pro kosmetické značky NIVEA, NIVEA MEN a Labello. Od ledna 2014 zajišťuje Etnetera v České republice, na Slovensku a v Maďarsku veškeré online marketingové aktivity těchto značek od správy a komunikace na sociálních sítích (Facebook, YouTube), přes kreativní bannerové kampaně až po celkovou správu obsahu a designu na webových prezentacích a microsites. Úkolem Etnetery bude také strategické poradenství v oblasti celkové koncepce online marketingu a spolupráce s oddělením digitálního marketingu značek NIVEA pro region CEE a také s centrálou společnosti Beiersdorf v Německu.

Řekli o nás:

Společnost Etnetera jsme vybrali s ohledem na její kompetentnost ve většině oblastí, které potřebujeme v rámci digitálního marketingu zastřešit, silnému týmu, vytvořenému na míru našim potřebám, prokazatelným zkušenostem v oblasti digitálního marketingu a postavení na trhu a samozřejmě také odpovídající cenové nabídce.

Pavla Šrámková
Digital media manager značek NIVEA, NIVEA MEN a Labello

Projekty:

Nivea.cz

Webová prezentace.

 

Niveamen.cz

Webová prezentace.

 
 

 
 
 
 

Mezi naše další klienty patří:

Astrocentrum s.r.o., Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Nadace O2, PTV s.r.o.

 
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

jNP IT produktem roku

ilustrační obrázek

Content Management System jNetPublish získal ocenění IT PRODUKT 2008 v kategorii „systémy pro správu obsahu“.

více >>

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ