Klienti

Od roku 1997 Etnetera úspěšně realizovala stovky e-business projektů. Mezi naše největší přidané hodnoty patří schopnost naslouchat a dlouhodobě se starat o dodaná řešení, díky čemuž nám zůstávají i ti nejnáročnější klienti věrní.

 
 
 
 

Resinex

Od roku: 2011

Resinex je jediným dodavatelem plastů a kaučuků,
který pokrývá všechny evropské státy (navíc i Turecko a Rusko).

Po vyhraném výběrovém řízení Etnetera zpracovala rozsáhlou analýzu, navrhla strukturu nové podoby prezentace a její design. Portál byl postaven na opensource technologii PHP MODX. Nešlo však jen o „mechanické“ přepsání strohé nabídky plastů, polymerů, elastomerů či kaučuků s drobnými úpravami pro 31 států, kde má Resinex zastoupení. Každá z těchto zemí má totiž personalizovaný obsah, a to jak ve svém národním jazyce, tak i v 1:1 překladu do angličtiny.

Řekli o nás

Náš záměr byl poměrně jednoduchý, leč realizace v sobě skrývala řadu překážek daných nutností koordinace informací a překladů textů mezi tolika lokálními pobočkami. A právě proto jsme rádi, že jsme zvolili firmu Etnetera, jejíž profesionální přístup významně přispěl k úspěchu celého projektu.

Jakub Hrdina
RESINEX Czech Republic s.r.o.

Projekty:

Resinex

Webová prezentace.
 
 

Související odkazy:

 
 
 
 

Mezi naše další klienty patří:

Astrocentrum s.r.o., Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Nadace O2, PTV s.r.o.

 
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

jNP IT produktem roku

ilustrační obrázek

Content Management System jNetPublish získal ocenění IT PRODUKT 2008 v kategorii „systémy pro správu obsahu“.

více >>

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ