Klienti

Od roku 1997 Etnetera úspěšně realizovala stovky e-business projektů. Mezi naše největší přidané hodnoty patří schopnost naslouchat a dlouhodobě se starat o dodaná řešení, díky čemuž nám zůstávají i ti nejnáročnější klienti věrní.

 
 
 
 
 

Ticketpro

Společnost Ticketpro  poskytuje již od roku 1992 služby související s prodejem vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce s důrazem na využití počítačové sítě. V současnosti prodává Ticketpro v ČR více než 2 miliony vstupenek ročně na průměrně 3.500 akcí měsíčně a spolupracuje s většinou organizátorů akcí v ČR.
V roce 2008 jsme vyhráli výběrové řízení, v němž společnost Ticketpro hledala dodavatele systému, který by umožnil efektivně spravovat obsah webových prezentací jednotlivě v každé z patnácti zemí, v nichž je aktivní.

Řekli o nás:

Hledali jsme zavedenou, stabilní firmu, s dostatečným technologickým zázemím a komplexním rozsahem služeb, včetně kvalitní poprojektové péče.  Etnetera všechny naše požadavky splnila nejlépe.

Kateřina Tornerová
ředitelka pro komunikaci skupiny Ticketpro

Spolupráce se společností Etnetera probíhala k naší naprosté spokojenosti. Jejím výsledkem je moderní web, který maximálně splňuje naše potřeby. Celý projekt probíhal hladce, byl spuštěn v termínu a ve vysoké kvalitě.

Jan Nesměrák
technický ředitel skupiny Ticketpro

Projekt Ticketpro získal dvě ocenění Internet Effectiveness Award 2009 v kategoriích „Spotřební zboží a služby“ a „Zábava“.

Projekty:

Ticketpro - nový webTisková zpráva.
 
 

Případové studie:

Související odkazy:

 
 
 

Mezi naše další klienty patří:

Astrocentrum s.r.o., Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Nadace O2, PTV s.r.o.

 
 

Reference - kontakty


Máte-li zájem se některého z našich klientů přeptat na podrobnosti týkající se některého z projektů, či zjistit nakolik jsou spokojeni s našimi službami, neváhejte se s námi spojit. Rádi vám poskytneme veškeré kontakty.

Obchodní oddělení
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

jNP IT produktem roku

ilustrační obrázek

Content Management System jNetPublish získal ocenění IT PRODUKT 2008 v kategorii „systémy pro správu obsahu“.

více >>

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ