Press Life

ilustrační obrázek

Etnetera Group kupuje agenturu Motion Media a přebírá její aktivity

06.10.2015   kategorie: Press Life    autor: Kristýna Pilná

Skupina Etnetera Group a.s. kupuje firmu Motion Media s.r.o a přebírá její portfolio, do kterého patří například Staropramen, ČSOB, O2 Czech Republic nebo Česká televize. Cílem akvizice je vybudování velké kreativní agentury Etnetera Motion, jež bude v rámci skupiny poskytovat komplexní služby v oblasti digitálního marketingu.
 
 

 
Ilustrační obrázek

Peníze na prvním místě? To nefunguje.

30.09.2015   kategorie: Press Life    autor: Ondřej Vyhnanovský - LN

Článek, který vyšel v Lidových novinách 26. září 2015.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Adam Hazdra: Řízení inovací 2015 (e-book zdarma)

08.09.2015   kategorie: Press Life    autor: Jakub Skupin

Osobní výběr hlavních principů a trendů pro inovátory sepsal Adam Hazdra v pilotním vydání své druhé knihy.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera získala nejvyšší ratingové hodnocení AAA

05.08.2015   kategorie: Press Life    autor: Kristýna Pilná

Společnost Etnetera a.s. byla v červenci oceněna prestižním mezinárodně uznávaným certifikátem AAA, který uděluje poradenská společnost Bisnode. Do nejvyšší kategorie firem, které splňují přísná pravidla nezávislého ratingového modelu, spadá pouze 0,14 % prověřovaných firem v ČR.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera pokládá základní kámen v procesu digitalizace společnosti E.ON

16.06.2015   kategorie: Press Life

Společnost Etnetera a.s. spustila novou podobu hlavního portálu www.eon.cz. Tímto krokem úspěšně završila první fázi spolupráce, jejímž cílem je konsolidace vybraných webových portálů skupiny E.ON. Ty nyní poběží na platformě pro správu obsahu jNetPublish NG, kterou Etnetera sama vyvinula.
 
 
 
Ilustrační obrázek

SmartMeter.io: nástroj pro zátěžové testování a následnou optimalizaci webů a aplikací si klade za cíl vylepšit vztahy mezi vývojáři a testery

09.06.2015   kategorie: Press Life

SmartMeter.io je nový cenově dostupný nástroj pro zátěžové testování (performance a load testing) webových aplikací. Umožňuje generovat desítky tisíc současně připojených virtuálních uživatelů pomocí distribuovaného módu. Současně nabízí přesné a přehledné reporty bez zkreslování výsledků a obsahuje všechny funkce, potřebné pro optimalizaci výkonu webu nebo aplikace. Hlavní předností nástroje SmartMeter je snadné předávání zátěžového testu mezi testerem a vývojářem v prů-běhu celého vývoje webu či aplikace. Nástroj je postavený na jazyce Java a je plně kompatibilní s nástrojem Apache jMeter. Základní verze SmartMeter Light generující 500 virtuálních uživatelů je navíc k dispozici zcela zdarma.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera Group a.s. se během loňska stala údernou skupinou šesti digitálních a technologických firem s obratem přes čtvrt miliardy korun.

02.06.2015   kategorie: Press Life

Skupina Etnetera (Etnetera Group a.s.) má za sebou plodný rok. Vstoupila do spřátelených firem Fragile media a AppSatori, vytvořila nové spin-offy Etnetera Activate a Etnetera Vision a naopak se zbavila aktivit, které nezapadaly do jejího směřování. Celkově tak výrazně posílila z původních tří firem na šest. Na přelomu roku se přestěhovala do nádherných, sto let starých industriálních budov bývalých Parních Mlýnů v Holešovicích, kde vytvořila společný otevřený prostor, kterému říká Etneteria.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera rozšiřuje portfolio svých služeb o mobilní aplikace

14.05.2015   kategorie: Press Life

Skupina Etnetera Group a.s. kupuje 30% podíl ve firmě Letsgood.com s.r.o., která je výrobcem cloudové platformy pro vývoj mobilních a desktopových aplikací.
Majetkový vstup skupiny představuje pro Letsgood seed investici pro rozvoj vlastní platformy SynergyKit. Letsgood zároveň předává své know-how v oblasti mobilního vývoje firmě Etnetera a.s. Toto rozšíření portfolia Etnetery je strategickým krokem v integraci webových řešení a mobilních aplikací.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera získala pečeť Business Superbrands 2015

27.04.2015   kategorie: Press Life

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Ve svobodné firmě všichni ví, kolik berete. Omezí to pletichaření.

24.04.2015   kategorie: Press Life    autor: Hana Kejhová - Moderní řízení

Článek vyšel na portálu ProByznys.info 16.4.2015.

 
 
 
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ