Press Life

Ilustrační obrázek

Etnetera mezi TOP 10 v prestižní podnikatelské soutěži European Business Awards

28.05.2014   kategorie: Press Life

Společnost Etnetera se dostala mezi top 10 společností v prestižní evropské podnikatelské soutěži European Business Awards 2013/2014 v kategorii Zaměstnavatel roku a zároveň byla vyhlášena Národním šampionem veřejnosti (National Public Champion for the Czech Republic) v kategorii, kde o vítězích rozhoduje hlasováním veřejnost.
 
 
 
Press Life

Skupina Etnetera dosáhla za loňský rok rekordního obratu přes čtvrt miliardy korun

13.05.2014   kategorie: Press Life    autor: Ondřej Čihař

Skupina Etnetera (formálně ETN Group) dnes oznámila hospodářské výsledky za uplynulý fiskální rok. Společnost ukončila fiskální rok 2013/14 (březen 2013 – únor 2014) s obratem ve výši 262 milionů korun. Výsledný obrat představuje meziroční nárůst o více než 52 % (172 milionů Kč v roce 2012/2013). Provozní zisk dosáhl výše 23,4 milionu Kč.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Otcové zakladatelé v televizi

23.04.2014   kategorie: Press Life

Václav Bittner a Martin Holečko rozmlouvají s Markem Vašutem v pořadu České televize Cesty k úspěchu.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera vytvořila pro O2 nový portál O2 Videotéka pro legální půjčování a sledování filmů

09.04.2014   kategorie: Press Life    autor: Ondřej Čihař    komentářů: 1

Společnost Etnetera a.s. vytvořila pro svého klienta, operátora O2, nový portál pro půjčování a sledování filmů O2 Videotéka. Uživatelé si zde mohou od dubna legálně zapůjčit a sledovat atraktivní filmy včetně novinek ve streamované podobě, v první fázi na počítačích, noteboocích a chytrých televizích Samsung, později však i na tabletech a chytrých mobilních telefonech a chytrých televizích dalších výrobců. Nový portál přináší zajímavou možnost zhlédnout atraktivní filmové novinky nejen zákazníkům O2TV, ale všem uživatelům internetu.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera opět uspěla v soutěži Internet Effectiveness Awards

31.03.2014   kategorie: Press Life    autor: Ondřej Čihař

Společnost Etnetera opět zabodovala v soutěži Internet Effectiveness Awards (IEA), která oceňuje nejefektivnější projekty na českém internetu. Etnetera zvítězila v kategorii telekomunikace a IT s projektem online řešení věrnostního programu „O2 Extra výhody“, který vytvořila ve spolupráci s Motion Media s.r.o. pro klienta Telefónica ČR a.s. Soutěž IEA ocenila již po osmé efektivní a funkční řešení pro nejlepší online a internetové kampaně a komunikaci.
 
 
 
Ilustrační obrázek

NSPARKLE na iCON Prague 2014: Tipni a vyhraj obří 480 GB SSD disk

19.03.2014   kategorie: Press Life

Před nedávnem představil NSPARKLE nový web s exkluzivním konfigurátorem počítačů Apple a jejich vylepšení. Několik testů takto oživených Maců můžete vidět již tento víkend 22.-23.3.2014 na konferenci iCON Prague 2014.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Martin Palička: Svobodná firma není o totální demokracii, ale o možnostech!

17.02.2014   kategorie: Press Life    autor: Martin Vlnas

Martin Palička mluvil už podruhé s šéfredaktorem portálu penize.cz. Tentokrát přišla řeč na veřejné zakázky, vliv svobody na byznys a pálení mostů.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Mít dobře v břiše

10.02.2014   kategorie: Press Life    autor: Martin Vlnas

Martin Palička mluvil s šéfredaktorem portálu penize.cz o tom, jak to ve firmě, která uplatňuje koncept svoboda v práci, děláme, aby se kolegové nesežrali navzájem.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera postoupila do finále prestižní podnikatelské soutěže European Business Awards a navíc získala titul Národního šampiona veřejnosti

15.01.2014   kategorie: Press Life    autor: Ondřej Čihař

Společnost Etnetera postoupila do finálového kola prestižní evropské podnikatelské soutěže (2013/2014 European Business Awards) v kategorii Zaměstnavatel roku.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera zvítězila v tendru na digitální agenturu značek NIVEA, NIVEA MEN a Labello

04.12.2013   kategorie: Press Life    autor: Ondřej Čihař

Společnost Etnetera zvítězila ve výběrovém řízení na digitální agenturu společnosti Beiersdorf pro kosmetické značky NIVEA, NIVEA MEN a Labello. Od ledna 2014 bude Etnetera v České republice, na Slovensku a v Maďarsku zajišťovat veškeré online marketingové aktivity těchto značek od správy a komunikace na sociálních sítích (Facebook, YouTube), přes kreativní bannerové kampaně až po celkovou správu obsahu a designu na webových prezentacích a microsites.
 
 
 
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ