Press Life

Ilustrační obrázek

Et netera postavila pro Fortunu on-line sázky

12. 04. 2010 15:00    kategorie: Press Life    autor: OČi

Sázkaři mají nástroj snů. Na českém internetu mohou poprvé sázet opravdu živě přímo během sportovní události.
 

Společnost Et netera připravila pro společnost Fortuna web o skutečně rychlém, on-line sázení. Projekt Sázky Live se postupně vytvářel a spouštěl v několika fázích. Nyní se završila zatím poslední, čtvrtá fáze, která umožňuje sázejícím velmi snadno a pohodlně sázet živě, přímo během konkrétní sportovní události.

Na první pohled se změnil především design. Je přehlednější, modernější, přístupnější. Zároveň Et netera upravila některé funkce pro sázející, především sázkový tiket a kurzovní nabídku, se kterými lze nyní pracovat mnohem jednodušeji. Dosavadní forma Sázek Live vyžadovala od sázejícího vystavit tiket jako u sázení běžného. Spuštěním této poslední fáze se Sázky Live staly opravdu „živé“. V reálném čase se zobrazují informace o vybrané události – jaký je aktuální stav a co se děje. Zároveň sázkař vidí i aktuální kurzy a může okamžitě vsadit, aniž by musel opustit danou stránku či událost.

Velmi zásadní podmínkou úspěchu Sázek Live je, kromě snadného ovládání a bezpečnosti, především stabilita a rychlost.
„Web musí být přístupný neustále, je extrémě zatěžován, zejména ve špičkách a vše musí běžet naprosto hladce. I proto jsme kladli velký důraz na vyladěnost architektury,“ řekl Pavel Novák, sales manager společnosti Et netera a.s.

Společnost Fortuna tímto krokem opět posunula laťku on-line sázení o další stupínek. „Nyní máme nejlepší live sázky na trhu. Česká konkurence podobný produkt ani zdaleka nenabízí,“ řekl Michal Hanák, hlavní bookmaker společnosti Fortuna.

Pohled pod pokličku sázkové kanceláře.

sazky_live Jak vypadá zákulisí on-line sázení? V jakémsi velíně sedí člověk, který bez přestání popisuje, co se právě děje na monitorech, které má před sebou. Ve stejný okamžik vypisuje bookmaker nové sázky a upravuje kurzy podle aktuálního vývoje. Tato data se ve formátu xml přenášejí do systému, který je zpracuje do flashového rozhraní.


Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ