Press Life

Ilustrační obrázek

Home Institute vám pomůže dobře koupit bydlení

22. 11. 2013 10:45    kategorie: Press Life    autor: Martin Holečko    komentářů: 1

Koupit dobře bydlení není žádná hračka - člověk to většinou dělá poprvé v životě, nerozumí všem technickým, finančním a právním úskalím a informace o nemovitostech, které dostává, jsou často neúplné a zkreslené. Na druhé straně transakce stojí vyškolený realitní makléř s právníky a techniky v zádech a s jedinou motivací - prodat. Změnit tenhle nepoměr a postavit se za kupující se rozhodla společnost Home Institute, pro kterou Etnetera připravila nový web.
 

Nechte za vás vyjednávat o koupi bytu profíky

Profesionální zastupování kupujících nemovitostí je v zahraničí normální služba specializovaných agentur, u nás však praxe nechat vyjednávání o podmínkách a ceně na profesionálech zatím příliš běžná není. Nebo alespoň nebyla, dokud se neobjevil Home Institute, který zastupuje výhradně kupující a převrací tak klasický model realitních kanceláří postavený na provizi z prodeje nemovitosti.

Investujte do nemovitosti a přenechte starosti se správou

Druhou inovativní realitní službou Home Institutu jsou tzv. investiční byty. Jedná se o komplexní službu zahrnující vyhledání vhodného bytu na investici, jeho výhodný nákup a poté převzetí kompletní správy nemovitosti, tj. starosti o pronájem bytu a jeho údržbu.

Home Institute - jak koupit správně bydlení (screenshot) Nový web od Etnetery

Svoje služby představuje Home Institute na moderních vzdušných stránkách postavené v Etneteře. Kombinují výrazné prvky, jako je úvodní animovaná slideshow nebo logo firmy z dílny brandové agentury AnFas s decentní typografií a přehledným členěním. Součástí webu je i blog s poradnou a přehled bezplatných kurzů na témata jak dobře koupit byt a jak investovat do nemovitostí, které firma pořádá ve své pražské centrále.

Vychutnejte si nový web Home Institutu na adrese www.home-institute.cz.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Anonym, 6.4.2014 23:32

Jo super služba a je tu už více firem jako je www.novastar.cz nebo www.koriconsulting.cz a taky www.reneo.cz

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ