Press Life

Ilustrační obrázek

Et netera získala certifikát kvality dle normy ISO 9001:2000

23. 11. 2007 00:00    kategorie: Press Life    autor: Oci    komentářů: 0

Úspěšně jsme prošli celým certifikačním procesem a obdrželi jsme certifikát kvality dle normy ISO 9001:2000 pro oblast: návrh, implementace, provoz a podpora informačních systémů, vývoj informačních technologií, konzultace a komplexní služby v oblasti e-businessu.
 

Většinu procesů jsme již měli nastavenu před tím, než jsme se k certifikaci rozhodli, přesto sebou celý průběh nesl zvýšené nároky na celou firmu. Certifikoval nás jeden z největších certifikačních orgánů na světe, Bureau Veritas Certification. Společnost Et netera a.s. se tak stala i členem ČIA (Český institut pro akreditaci).

"Najit kompromis mezi striktními procesy a lidským přístupem k věci, který je naší firmě vlastní již od počátků, byl nakonec větší výzvou než certifikační proces samotný. Výsledek však za toto úsilí myslím stojí a profitovat bychom z něj nakonec měli nejenom my jako firma, ale především naši zákazníci," řekl Martin Palička, finanční ředitel společnosti Et netera a.s., který byl za celý proces certifikace zodpovědný.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ