Press Life

Ilustrační obrázek

Spustili jsme nový web

08. 07. 2008 10:00    kategorie: Press Life    autor: OCi    komentářů: 2

Po čtyřech letech jsme připravili novou prezentaci společnosti. Nechtěli jsme jenom převléknout starý obsah do nového kabátu, chtěli jsme připravit zcela novou prezentaci, která bude něco víc, než jenom prezentace.
 

V čem je náš nový web nový?

Nové jsou především dvě následující části. Kromě nich web obsahuje jinak standardní informace o tom co děláme, jak to děláme, proč to děláme, s kým to děláme, pro koho to děláme a co už jsme udělali.

ETN blog

V první řadě rozjíždíme firemní blog. To samo o sobě samozřejmě nic nového není, bloguje či blogoval kde kdo. Smyslem našeho blogu však není pouze informovat o dění ve firmě, ale nechat především technologicky zaměřenou veřejnost nahlédnout pod pokličku naší práce. Ukázat problémy, se kterými se potýkáme, způsob řešení i přístupu. Kromě toho bude každý týden na blog přispívat jeden z členů top managementu a prezentovat tak přístup naší společnosti k tomu co děláme my i co dělají ostatní. Věříme, že to širší veřejnosti poskytne bližší pohled na to jak fungujeme.

Bavíme se

Pod "Firmou", v sekci "Bavíme se" najdete spoustu obsahu týkajícího se jednak společných firemních akcí, akcí pro klienty, najdete tu firemní komiks "Ljama", který zároveň vychází v časopise Connect a najdete tu i Offlineblog, který zrovinka nedávno vyhrál mezinárodní cenu "The Stevie Awards.

Věřím, že si na našem novém webu najdete zajímavé informace a že budete mít důvod se sem vracet. V každém případě však velmi oceníme jakýkoli názor a připomínku.
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Lukáš, 19.8.2008 17:40

..., že nedáváme na firemní blog celé kometáře?

Měrka, 1.8.2008 10:17

Vážení,
už dávno tomu, co jsem jedouce tramvají pozvedla zrak a málem spadla ze sedačky! Ano ta černá tabule popsaná křídou mi doslova učarovala. Teď už Vás sleduji jen na netu a stále se těším, že budu mít zas pusu smíchy do obloučku. Trochu mě mrzí, že

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ