Press Life

Ilustrační obrázek

Vyrobili jsme hru na iPhone.

15. 09. 2009 12:00    kategorie: Press Life    autor: OCi

Pár chytrých hlav v našem ETN LABu se dalo dohromady a vyrobili Office Tanks (www.etnetera.cz/officetanks), jednoduchou strategickou hru, kterou lze hrát jak proti přístroji, tak proti živým protivníkům. Najednou mohou hrát až 4 hráči.
 

Velmi jednoduchá a zároveň zábavná hra, ve které se snažíte pomocí tančíků zabrat vlajky umístěné v rozích hracího pole. To tvoří kancelářské prostředí s nejrůznějšími překážkami v podobě tužek, sponek či hrníčků. Každý hráč začíná s jednou vlajkou, u které se mu v pravidelných intervalech automaticky rodí tančíky. Jednoduchými pohyby prstů je posíláte na určené místo. Jakmile se dostanou na dostřel, začnou samy střílet. S každou zabranou vlajkou roste i počet rodících se tančíků. Úkolem je obsadit všechny vlajky.

Zábavnost hry ještě zásadně vzroste, pokud do hry přizvete další živé soupeře. Mohou být až čtyři, což ze hry činí výborný nástroj na ubíjení času při nudných poradách a prezentacích.

Hru vyvinula česká společnost Et netera, která se jinak zabývá především vývojem webových aplikací. Aplikace Office Tanks je produktem ETN Labu, kde mohou zaměstnanci realizovat své inovátorské touhy.„Základním smyslem ETN Labu je přetvářet myšlenku v produkt. Samotný nápad totiž sám o sobě nemá příliš velkou hodnotu, pokud se nepřetaví do reálného výsledku. V rámci ETN Labu se mohou zaměstnanci věnovat vymýšlení a tvorbě nových aplikací i v rámci pracovní náplně a dostává se jim při tom maximální podpory,“ řekl Václav Bittner ze společnosti Et netera a.s.

Vedlejším přínosem je nyní možnost nabídnout i stávajícím klientům společnosti Et netera a.s. rozmanitou škálu aplikací pro platformu iPhone - ve světě bylo již prodáno přes 40 milionů zařízení s touto platformou. Všechny jsou navíc dostupné v AppStore společnosti Apple, který zaznamenal již přes 1,5 miliardy stažení různých aplikací, a tím vytváří velice zajímavý distribuční kanál i pro zákazníky a vývojáře z Česka.

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ