Press Life

Ilustrační obrázek

Bude nový Invex prvním v řadě?

29. 09. 2009 00:00    kategorie: Press Life    autor: OCi    komentářů: 0

Poslední léta znamenala pro Invex postupný ústup ze slávy, který vyústil v loňský..., nu, ehm..., no zkrátka v loňský ročník. Bylo jasné, že v této podobě je král mrtev. Letos organizátoři dávají Invexu šanci k znovuzrození a pokouší se jej uchopit jinak. Jako konferenci a místo k setkání odborníků. Sázejí na zvučná jména přednášejících a zajímavý obsah rozdělený do šesti sekcí na jasné zájmové skupiny. Věříte, že má takto šanci na úspěch? My ano, stali jsme se partnery.
 

Program znovuzrozeného Invexu nazvaného Invex Forum je rozdělený do dvou dnů, 5. a 6. října, a tvoří jej celkem 6 různých sekcí:
  •     ERP FORUM
  •     Svět IT Security
  •     Inovační potenciál ICT
  •     Outsourcing a insourcing
  •     ICT Forum pro školy
  •     IT 1.0/2.0
Každá sekce má svůj prostor, své garanty, partnery, přednášející i návštěvníky. Ti mohou libovolně přecházet z jedné sekce do druhé, potkávat se, vybírat to nejzajímavější pro sebe. Sekce IT 1.0/2.0, které jsme se stali partnery, má za cíl seznámit a propojit tyto dva světy, které o sobě zatím příliš nevědí, a přitom se potřebují a mohou se výborně doplňovat. Petru Koubskému, který je garantem této sekce, se podařilo dát dohromady opravdu našlapaný obsah plný kvalitních prezentací a přednášejících. Za Et neteru to bude Lukáš Zaplatílek, jehož prezentaci "Krev, net a slzy" uslyšíte v pondělí 5.10 v 11:20. Další informace najdete na webu http://www.bvv.cz/invexforum
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ