Press Life

Ilustrační obrázek

Vyhráli jsme soutěž Firma roku Hl. města Prahy!

09. 10. 2009 00:00    kategorie: Press Life    autor: OCi    komentářů: 0

Včera byli vyhlášeni vítězové Pražského a Středočeského kraje soutěže Vodafone Firma roku 2009. Zvítězili jsme v Praze, podle poroty dokonce s jasnou převahou, v silné konkurenci. Čistě pro představu - v hlavním městě je registrováno téměř 120 tisíc firem. Teď bude následovat finálové klání, 12. listopadu 2009, kde se vítězové všech krajů utkají o celkové prvenství. Vyhlašování pak bude v přímém přenosu vysílat ČT24.
 

Je to velký úspěch, o kterém se začalo psát. Což o to, mediální pozornost je samozřejmě vítána, mimo jiné i proto jsme do toho také šli. Škoda jen, že někteří novináři vytrhávají věty z kontextu, neověřují si informace a prostě jenom přebírají jeden od druhého. Při slavnostním vyhlašování hovořili Martin Černohorský a Martin Holečko mimo jiné o tom, že jsme partnery Googlu a že jsme vyrobili nějaké aplikace pro Facebook.

Výsledek? Články všude možně (třeba tu či tam) obsahující větu: "...mezi zajímavé klienty patří české zastupitelské úřady v zahraničí, ale i Google, Facebook a přední telekomunikační firmy."

I když to může znít zajímavě, Google ani Facebook našimi klienty zatím nejsou. Stačilo se podívat do materiálů k soutěži, na náš web, kamkoli. Jak k tomu přijdou naši opravdoví klienti! Samá zvučná jména, no posuďte sami - Telefónica O2, Annonce, Fortuna, Ticket Pro, Albert, Bellinda, Boehringer Ingelheim, ČNB, Datart, i-legalne.cz, Nestlé, Euromedia, Samsung, Scania, Sitronics, Volksbank, Siemens, Staropramen, MZV, Astrocentrum, Vitana a další.

Tiskovou zprávu k této události najdete zde.
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ