Press Life

Ilustrační obrázek

Nové webové stránky Telefónica O2

02. 02. 2011 11:30    kategorie: Press Life    autor: JPa    komentářů: 0

Et netera spustila nové webové stránky společnosti Telefónica O2. Na webu www.o2.cz najdou uživatelé příjemný, moderní design a jednodušší orientaci.
 

„Na nových stránkách jsme se na základě zpětné vazby od zákazníků zaměřili především na přehlednost, jednoduchou orientaci v informacích a odlehčený design. Novinkou je také sekce Moje O2, kde zákazník najde elektronické vyúčtování pro mobilní i fixní služby, které je včetně podrobného výpisu hovorů či zasílání vyúčtování do emailu zcela zdarma," říká Jindřich Fremuth, ředitel online divize společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Při zadání adresy www.o2.cz se uživatel nově dostane přímo na nabídku produktů a služeb. Kompletním redesignem prošla nejen domovská stránka (design dodal zadavatel), ale také jednotlivé sekce. Například Telefony a zařízení nabídnou nově širokou škálu vizualizací telefonů, filtrování nebo porovnávání jednotlivých přístrojů. Web nabízí relativně plochou strukturu a nenutí tak zákazníka k mnohonásobným proklikům. Nejdůležitější informace tak nalezne přímo na stránce daného produktu. Nová verze stránek umožní také snazší přístup k ostatním portálům O2 a nabídne propojení se sociálními sítěmi Facebook, Twitter a YouTube.

„V minulých několika letech jsme spolupracovali s mnoha agenturami, s rozdílným stupněm úspěchu - a tohle upevnilo mou víru v to, že Et netera je výjimečný partner. Oceňujeme vaší tvrdou práci, dodržování termínů, kreativitu a chuť odvést vždy to nejlepší," napsal po spuštení pracovníkům firmy Et netera Andrew B. Winkel, Manager of Online Development, Online Channels společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ