Press Life

Ilustrační obrázek

Et netera dokončila proces spojení s První multimediální. Výsledkem je rozdělení služeb a řada personálních změn.

01. 03. 2011 15:30    kategorie: Press Life    autor: OČi    komentářů: 0

Společnost Et netera, přední český dodavatel e-business řešení, dokončila finálně celý proces spojení s První multimediální. Vznikly tak dvě části.
Divize „webů“, která pokrývá dosavadní služby a produkty společnosti Et netera, tedy korporátní weby, e-shopy a další, především technologicky rozsáhlejší projekty. Druhá, nově přestavěná divize První multimediální se naopak zaměří na kreativní, marketingové projekty, sociální sítě a webovou analytiku.
 

Obě divize mají společné finanční a provozní řízení, které vede Martin Palička, sales & marketing je pod taktovkou Petra Jareše a generálního ředitele, Martina Černohorského. „Obě firmy poskytovaly jak služby kreativního charakteru, tak technologicky náročnější projekty. To jsme nyní spojili a znovu oddělili. Více technologické projekty tak bude řešit divize webů, marketingové kampaně pak divize První multimediální,“ uvedl Martin Černohorský, generální ředitel společnosti Et netera. Divizi webů povede nově coby výkonný ředitel Pavel Pola, dosavadní technický ředitel.

Divize První multimediální prošla procesem restrukturalizace a nyní má ambici stát se přední agenturou v oblasti digitálních médií. Pod vedením Jiřího Štěpána se soustředí především na marketingové kampaně, kam chce do oblasti kreativy vnést důraz na efektivitu a měření úspěšnosti. „Pro většinu digitálních agentur je kreativa alfou a omegou jejich snažení. My vidíme význam slova „kreativní“ především v nalezení originálních cest, jak přinést zákazníkům reálné výsledky, spíše než v lovení cen za nejvtipnější reklamu,“ řekl Jiří Štěpán, nový výkonný ředitel divize První multimediální.

Všichni zaměstnanci bývalé První multimediální s.r.o. přešli pod mateřskou společnost Et netera.

Personální změny

Spolu s celým procesem akvizice došlo i k řadě personálních změn.

popis Michal Kříž
Bývalý spolumajitel a ředitel První multimediální se bude věnovat business developementu, tedy vyhledávání nových obchodních příležitostí a vymýšlení kreativních kampaní.

popis Daniel Kafka
Rovněž bývalý spolumajitel První multimediální ukončil své působení coby zaměstnanec, ale se společností Et netera bude i nadále velmi úzce spolupracovat. Mediální agentura Fragile media, kterou vlastní se stala exkluzivním partnerem společnosti Et netera pro mediální strategie a nákup médií.

popis Jiří Štěpán
Dosavadní ředitel pro výzkum a technologie společnosti Et netera se stává novým výkonným ředitelem divize První multimediální.

popis Pavel Pola
Dosud působil coby technický ředitel společnosti Et netera, nyní přebírá roli výkonného ředitele webové divize.

popis Martin Palička
Staronový finanční a provozní ředitel společnosti Et netera vedl poslední rok a čtvrt jako výkonný ředitel společnost PragueBest a nyní se vrací na místo činu. Znovu se ujme své původní role provozního a finančního ředitele celé skupiny Et netera, kam momentálně spadá kromě První multimediální i společnost Atobo provozující pracovní portál Spravnykrok.cz.

popis Ondřej Čihař
Dosavadní marketingový manažer Et netera se přesunul na pozici kreativního ředitele První multimediální, kam by měl přinést více kreativního ducha zaměřeného na skutečné přínosy klientům.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ