Press Life

Et netera stále roste. Ve fiskálním roce 2010/11 dosáhla obratu 120 milionů Kč.

28. 04. 2011 13:30    kategorie: Press Life    autor: OČi

Společnost Et netera ukončila fiskální rok 20010/11 (březen 2010 – únor 2011) s konsolidovaným obratem ve výši 120 milionů korun. Provozní zisk činí 20 milionů korun.

 

popis Výsledný obrat, 120 milionů Kč, představuje meziroční růst ve výši 12 % (107,1 milionu Kč v roce 2009/10). Loňský rok se nesl ve znamení akvizice společnosti První multimediální (viz Tisková zpráva – akvizice První multimediální), díky které Et netera posílila kompetence v oblasti kreativy, multimediálních aplikací, marketingových kampaní, sociálních sítí a nákupu on-line médií. Akvizice proběhla velmi hladce, rychle a byla pozitivně vnímána klienty obou společností.

„Zatím to vypadá, že se nám hned naše první akvizice povedla na 100 %. Teprve průběh a výsledky letošního roku nám však ověří, že 1+1 mohou být 3,“ řekl Martin Černohorský, generální ředitel společnosti Et netera a.s.

Et netera již tradičně v loňském roce získala několik významných ocenění. V první řadě ovládla soutěž nejefektivnějších internetových řešení na českém trhu Internet Effectiveness Awards, kde si odnesla hlavní cenu Grand Prix, čtyři první, tři druhá a jedno třetí místo v celkem šesti kategoriích (viz Tisková zpráva – IEA). V soutěži Firma roku Hl. m. Prahy získala Et netera ocenění „Odpovědná firma roku“, a zároveň obsadila 2. místo v hlavní soutěží (viz Tisková zpráva – Firma roku). V neposlední řadě se Et netera umístila na 3. místě v soutěži Nejlepší zaměstnavatel roku (letos, v roce 2011, jsme stupně vítězů obsadili po druhé za sebou - viz Tisková zpráva – Nejlepší zaměstnavatel).

Na letošní rok plánuje Et netera další růst na výsledný obrat ve výši cca 150 milionů Kč.

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ