Press Life

Ilustrační obrázek

Čtyřlístek exkluzivně v telefonech Nokia

13. 07. 2011 16:00    kategorie: Press Life

První multimediální, kreativní divize společnosti Et netera, vytvořila hru pro telefony Nokia (platformu Symbian), ve které si Fifinka, Bobík, Piňda a Myšpulín jdou pro aztécký poklad.
 

Hrdinové dětství dnešních třicátníků a čtyřicátníků Bobík, Fifinka, Myšpulín a Pinďa atakují 21. století a vstupují do světa mobilních her. Členové populárního Čtyřlístku se rozhodnou najít bájný poklad a vydají se zdolat chrám v Mexiku.

hra_ctyrlistek

Hra je propojena i s Facebookem, hráč může do aplikace poslat nejvyšší dosažené skóre a celé léto soutěžit o telefony a knihy těch nej- příběhů Čtyřlístku a další dárky. Každou středu (poprvé 20. července) bude vyhlášen nejlepší, který získá mobilní telefon Nokia C5-03, a na konci prázdnin dostanou dva hráči s celkově; nejlepším skóre dokonce Nokia E7.

„Jsme hrdí na to, kolik aplikací pocházejících z rukou českých programátorů má u našich zákazníků úspěch. Proto znovu sázíme na originální český nápad. Přejeme hezké léto plné her,” říká Pavla Tomsová, marketingová manažerka Nokia Česká republika.

Hra je dostupná v Ovi Obchodu pro všechny dotykové telefony Nokia s operačním systémem S60 5th edition a novější, to znamená například: N8, C7, E7, 5230, C5 03, 5800, N97, N97 mini a další.

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ