Press Life

Ilustrační obrázek

Web Telefónica O2 od Et netery vyhrál Web Top 100

15. 11. 2011 00:00    kategorie: Press Life    autor: ETN    komentářů: 0

Každá výhra potěší a dvojnásobná obzvlášť. Web společnosti Telefónica O2, vyvíjený a spravovaný firmou Et netera a.s. vyhrál kategorii Telekomunikace a také celkové první místo napříč kategoriemi v prestižní soutěži Web Top 100.
 

Začátkem tohoto roku spustila Telefónica O2 se svojí dodavatelskou firmou Et netera nový web www.o2.cz, na jehož vývoji pracovali zaměstnanci Et netery (od okamžiku předimplementační analýzy až po publikaci na všechny servery) po dobu téměř osmi měsíců. O to více všechny v Et neteře těší nedávno zveřejněné výsledky soutěže Web Top 100, kde tento rozsáhlý portál obsadil nejen první místo v kategorii Teekomunikace, ale i první místo celkově.

Za Et neteru se na vývoji postupně podílelo 30 lidí, kteří ke konci vývojového cyklu udržovali místo jednoho webu de facto weby dva – starý a nový.
Vývojáři se snažili využít nejmodernější dostupné technologie, jako jsou CSS 3, HTML 5 a maximálně eliminovat potřebu využití flashe. Web je provozován na nejnovější verzi content management systému jNetPublish s názvem Eris a bylo nutné integrovat i další platformy, které dodávají společnosti Telefonica O2 různé typy obsahu. Web je trvale analyzován a jeho funkce zlepšovány pomocí nástrojů Adobe Marketing Suite (Omniture SiteCatalyst). Nasazení tohoto nástroje je prací týmu web analytiků společnosti Et netera. Telefónica díky tomu dokáže lépe pochopit chování návštěvníků, optimalizovat online kampaně a trvale zlepšovat kvalitu webové prezentace.

„Samotné spuštění nebylo hlavní metou. Jak je u nás, ale i v Telefónice dobrým zvykem, web stále žije a rozvíjí se. Mění se podle potřeb zákazníků, nových služeb, ale i s ohledem na dostupnost nových technologií a trendů,“ říká Josef Sojka, Et netera account manager pro klienta Telefónica O2.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ