Press Life

Ilustrační obrázek

Et netera postavila pro Fortunu nové Sázky Live. Výrazné zrychlení a více zábavy pro sázkaře.

23. 10. 2012 16:30    kategorie: Press Life    autor: Oči    komentářů: 0

Společnost ET NETERA a.s. postavila pro svého klienta Fortunu novou generaci webu Sázky Live, kterým se po technologické stránce rázem dostala na špici ve střední Evropě. Nové Sázky Live jsou výrazně rychlejší a lépe připravené na další rozvoj. Množství vylepšení oceňují i sázející – počet vsazených tiketů po spuštění nové verze portálu rychle narostl téměř o polovinu.
 

Celá řada inovací usnadní používání webu oběma stranám. Jak uživatelům, kteří zde nyní najdou více možností jak a na co sázet a bohatší obsah, tak provozovateli, společnosti Fortuna, která může snadněji upravovat obsah a web dále rozvíjet.
„Nové Sázky Live přinášejí do České republiky světovou TOP kvalitu a funkčnost. Na světě není mnoho sázkovek, které nabízejí tak kvalitní produkt jako Fortuna. Navíc je toto technologické řešení ve střední Evropě zcela unikátní,“ uvedl Michal Hanák, ředitel kurzového oddělení společnosti Fortuna.

Přínosy pro uživatele

Uživatelům přináší nový web mnoho funkcí, které se v původním systému vůbec nevyskytovaly. Usnadňují např. práci s tiketem (sestavení, kombinace, úpravy, odeslání), umožňují lépe kombinovat tipy, přibyla funkce pro snadné vsazení jedním kliknutím, osobní nastavení tlačítek, vkladu a dalších předvoleb, chat, přehled odeslaných tiketů, s nimiž se lze pochlubit přátelům do chatu, atd., atd. Nově si lze také zobrazit statistiky (sestava, soupisky, statistiky utkání). Výrazné inovace se dočkalo rovněž video, které je nyní kvalitnější a zobrazuje se na dvakrát větší ploše.

Přínosy pro Fortunu

Použité technologie i celé nastavení systému umožní provozovateli snadněji spravovat obsah. Lze přidávat další sporty, online streaming utkání, využívat data externích subjektů či nabízet více sázkových příležitostí v rámci dané události, a to zejména tzv. „rychlé sázky“ (např. další sázka na vítězství dalšího fifteenu v tenise apod.), které jsou na rychlost zobrazení nejnáročnější.
„Jsme rádi, že jsme Sázky Live mohli vyvinout spolu s firmou Et netera. Jsme si blízcí přístupem k tvůrčímu řešení různorodých výzev a máme s nimi rovněž výborné zkušenosti co se týče plnění termínů a kvality dodaných projektů. Bez Et netery bychom tak úspěšní nebyli,“ dodal Michal Hanák.

Výrazné zrychlení

Původní portál Sázky Live byl postaven na technologii Flash. Ta sice umožňovala zobrazovat potřebný obsah rychle a konzistentně z pohledu optimalizace pro prohlížeče, měla však i některá omezení, která systém výrazně zpomalovala. Nový portál Sázky Live využívá technologii Flex, která zobrazuje události skutečně LIVE a postupně tak, jak se dějí v reálném čase. Obsah (sázky, kurzy, vývoj zápasu atd.) se nyní aktualizuje výrazně rychleji - průměrná doba aktualizace se zkrátila více než na polovinu – z 5 na 2 vteřiny.
"Při vývoji jsme využili agilních technik vývoje, které se díky profesionálnímu, aktivnímu a otevřenému přístupu ze strany Fortuny ukázaly jako správnou volbou při takto dynamickém a přitom technologicky náročném projektu. Mohli jsme tak postupně uvést do provozu kvalitní produkt a průběžně nahradit původní aplikaci LIVE sázek," komentuje Zbyněk Hraše, projektový manager společnosti Et netera a.s.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ