Press Life

Michal Kříž přechází z Et netery na odvrácenou stranu

14. 12. 2011 12:30    kategorie: Press Life    autor: Oči    komentářů: 0

Po roce a půl působení v pozici new business development manažera a jednatele kreativní dceřiné společnosti První multimediální odchází ze skupiny Et netera Michal Kříž.
Jeho dalším působištěm bude od 1. 1. 2012 nová agentura Dark Side.

 

popis Michal Kříž přišel do Et netery v létě roku 2010 v rámci akvizice agentury První multimediální, kterou jako první českou digitální agenturu založil již v roce 1995. Fúze obou agentur probíhala od května 2010 a Michal se jako bývalý většinový vlastník a ředitel První multimediální spolupodílel na hladkém průběhu celé úspěšné akce. Obě firmy již rok a půl společně pracují v jednom domě na Letné, spokojení jsou zaměstnanci i klienti. V průběhu spojování společností a nastavování nové kreativní divize Et netery Michal rovněž působil spolu s jedním ze zakladatelů Et netery Václavem Bittnerem v nově založeném oddělení new business development, jehož úkolem je definování nových obchodních a technologických směrů všech značek skupiny Et netera. Ke konci roku 2011 se První multimediální přemění na plnohodnotnou divizi společnosti Et netera a Michalova primární role a jeho pracovní povinnosti ve skupině tak budou dokončeny. Michal se proto rozhodl využít uvolněné ruce v novém projektu, spojení Kříž – Et netera, které profesně a zejména lidsky fungovalo výborně, tím ale nekončí.

Od nového roku tak Michal vyráží za novou výzvou. Tou je nová agentura s výrazným přesahem mimo on-line svět, Dark Side, která se momentálně připravuje ke vstupu na trh. Více informací o novém projektu bude zveřejněno v rámci komunikace agentury Dark Side. Už teď je ale zřejmé, že skupina Et netera a Dark Side budou z personálního propojení těžit a vytvářet příležitosti pro společné projekty, kde Dark Side bude zajišťovat strategii komunikace a marketingové konzultace, Et netera naopak velká technologická a IT řešení a v nové divizi vzniklé z První multimediální také online marketingové projekty a analýzy. „Všechno je to jen o rozumných lidech, se kterými se dá na všem v klidu dohodnout, takže potenciální společné projekty vidím jako pozitivní a přínosné pro obě firmy,“ říká Martin Černohorský, generální ředitel skupiny Et netera.

„Čas strávený v Et neteře považuji po všech stránkách za mimořádné obohacení. Potkal jsem zde skvělé lidi, naučil se mnoho nového, zažil krásné i trpké chvíle. Srdcem jsem ale pořád jednoznačně markeťák, takže pozvání do ryze marketingově orientovaného projektu a ještě od takových osobností, jsem nemohl nechat jen tak. Co jsem měl vykonat v rámci převzetí První multimediální bylo vykonáno, těším se na nový projekt, ale zároveň budu vzpomínat na fajn čas strávený v Et neteře. Jsme domluvení s managementem Et netery, že obě firmy budou spolupracovat na partnerské bázi. Rád bych také poděkoval všem v Et neteře za skvělé přijetí, předání cenných zkušeností a spoustu fajn zážitků v práci i mimo ni,“ říká Michal Kříž.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ