Press Life

Z naší práce - nové internetové stránky lékáren Dr. Max

03. 01. 2013 17:03    kategorie: Press Life    komentářů: 0

Hlavním cílem kompletního redesignu korportálního webu www.drmax.cz bylo web vizuálně i obsahově zatraktivnit a zpřehlednit pro uživatele.

 

popisV rámci realizace nových internetových stránek bylo kompletně přepracováno uživatelské rozhraní, doplněn obsah o aktuální informace a přidány nové funkcionality, jako např. možnost vytvořit si předvyplněnou žádost o klientskou kartu Dr.Max. Dále byl nasazen na míru vyrobený CMS systém na správu nabídky produktů, akčního letáku, přehledu lékáren, nabídky volných pracovních míst, atd.

Lékárny Dr.Max na českém trhu působí od roku 2006 a vznikly spojením společností Česká lékárna a.s. a BRL Center CZ s.r.o. V současné době najdete lékárny Dr.Max na více než 218 místech, ve více než 115 městech v celé České republice. Klientům nabízí odborný servis na vysoké úrovni, konzultační činnost a trvale výhodné ceny.

Díky věrnostnímu programu Klientská karta Dr.Max mohou klienti navíc využít mnoho výhod, mezi které rozhodně patří úspora 30 Kč za recept, který je hrazen z veřejného zdravotního pojištění, dále možnost nakoupit vybrané produkty za exkluzivní ceny a navíc Vám za každý nákup volně prodejného sortimentu načteme na kartu body, které pak můžete uplatnit jako slevu na další nákup.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ