Press Life

Ilustrační obrázek

Etnetera Logicworks oficiálně představuje originální barevné iPhony a iPady mini pod značkou Rarus

13. 06. 2013 16:30    kategorie: Press Life    komentářů: 0

Společnost Etnetera Logicworks (součást skupiny Etnetera a.s.), orientující se na prodej, tuning a servis informačních technologií a telekomunikačních zařízení společnosti Apple, oficiálně představuje na českém trhu originální barevné iPhony 5 a iPady mini, které vyrábí pod exkluzivní značkou Rarus. Vysoce kvalitní barevná úprava formou hloubkové eloxace stojí od 4 500,- Kč.
 

Myšlenka vzniku nové značky byla zcela prostá, dát fanouškům značky Apple možnost se odlišit a mít volbu vtisknout dnes všudypřítomným produktům vlastní nezaměnitelný charakter, který vystoupí z řady tisíců stejných černobílých kusů a podtrhne individualitu svého majitele. Barevné přístroje tak mohou být buď způsobem jak vyjádřit svou individualitu nebo originálním dárkem pro milovníky této značky. Designově upravené iPhony 5 a iPady mini s plnou dvouletou zárukou jsou také skvělým způsobem, jak mohou firmy podpořit svoji značku nebo jiný produkt. Přístroje se dají obarvit podle firemní barvy, je možné přidat i logo firmy, jméno, nebo třeba slogan.

„Produkty Applu mají krásný jednoduchý a čistý design, který ale ruku v ruce s jejich rostoucí popularitou spolu s designovým minimalismem vede k uniformitě, se kterou zákazníci bojují nejrůznějšími barevnými plastovými kryty. To je paradox – máte krásný kovový přístroj a strčíte ho do umělohmotné krabičky,“ říká Martin Cimbura z Logicworks a doplňuje: „V Logicworks se zabýváme nejrůznějšími způsoby tuningu produktů Apple na úrovni výkonu a konfigurace, ale i právě designu, takže možnost nabídnout zákazníkům individuální volbu barvy jejich přístroje pro nás byla přirozenou cestou.“

Barvení přístrojů probíhá tzv. hloubkovou eloxací, což je špičková anodizační technologie, při které je hliník povrchově oxidován v chemickém roztoku za pomoci elektrického proudu a se speciálními titanovými háky vyvinutými na míru přímo pro iPhone 5 nebo iPad mini. Ty zaručují, že se barva dostane opravdu všude a hluboko do materiálu. Díky této metodě barva pronikne hluboko do pórů materiálu, vyznačuje se plnou sytostí a jednolitostí a zůstává stejná i při běžném opotřebení povrchu zařízení. Kromě možnosti obarvení, které jde do hloubky materiálu a nedá se tedy srovnat s běžným nátěrem, eloxování obecně zlepšuje povrchové vlastnosti i odolnost hliníku. Jedná se o stejný chemický proces, který používá Apple.

„Pokud víme, tak to na světě umí jen jedna americká firma a my. S našimi partnery jsme postup vyvíjeli několik měsíců a používáme moderní špičkovou eloxační technologii. Barva je uzavřena hluboko v materiálu a při povrchovém poškrábání zůstává bez prosvítání spodního materiálu. Veškeré naše výrobní procesy jsou prováděny u nás v Česku ve spolupráci s českými firmami,“ popisuje Martin Cimbura.

Značka Rarus upravuje v individuálně zvolených barvách všechny iPhony 5 a iPady mini, ale starší modely těchto přístrojů vzhledem k jiným povrchovým materiálům touto technologií barvit nelze. Přístroje se prodávají buď jako nové hotové produkty s kompletní dvouletou zárukou v plném rozsahu (jako jediný výrobce na světě). Rarus však nabízí také možnost nabarvit stávající přístroj zákazníka, ale v tom případě už není možné držet záruku, protože výrobce nezná historii přístroje. Pouze v případě, že by zákazník přinesl ještě originálně zabalený produkt, např. iPhone od operátora, je možné záruku poskytnout. V případě jakýchkoliv problémů s přístrojem mimo záruku nabízí značka možnost zajistit opravu za velmi rozumnou cenu. Zákazníci mají v současné době možnost volby z celkem 12 barevných variant (zlatá, oranžová, červená, světle růžová, fialová, tmavě modrá, modrá, světle modrá, světle zelená, tmavě zelená, hnědá a černá), které si vyberou a individuálně nakonfigurují a objednají buď nový přístroj, nebo úpravu vlastního přístroje, přímo na webu www.rarus.cz. Značka Rarus momentálně dodává přístroje do České a Slovenské republiky a států Evropské unie. Balné a poštovné po ČR a SR je zdarma.

Nové přístroje jsou k dostání za následující ceny, které jsou uvedeny vč. DPH: iPhone 5 16GB za 22.227 Kč, iPhone 5 32GB za 24.848 Kč, iPhone 5 64GB za 27.469 Kč, iPad Mini Wifi 16GB za 14.361 Kč, iPad Mini Wifi+Cellular 16GB za 17.788 Kč, iPad Mini Wifi 32GB za 16.680 Kč, iPad Mini Wifi+Cellular 32GB za 20.106 Kč, iPad Mini Wifi 64GB za 18.998 Kč a iPad Mini Wifi+Cellular 64GB za 22.425 Kč.
Úprava stávajícího přístroje zákazníka vyjde v případě iPhone 5 na 4.500 Kč a pro iPad mini stojí 5.000 Kč vč. DPH. Zákazníkům jsou k dispozici také dárkové poukazy na úpravu těchto zařízení.

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ