Press Life

Ilustrační obrázek

Etnetera zásadně přetvořila Fortuně web a přidala unikátní funkce

13. 11. 2013 14:00    kategorie: Press Life    autor: Ondřej Čihař    komentářů: 0

Společnost Etnetera a.s. v pondělí 11. listopadu úspěšně dokončila a spustila ve spolupráci se svým klientem, sázkovou kanceláří Fortuna, redesignovanou verzi webových stránek pro všechny země, kde Fortuna působí, tedy v České republice www.ifortuna.cz, na Slovensku www.ifortuna.sk a v Polsku www.efortuna.pl. Nové stránky jsou kompaktnější, přehlednější, snazší na ovládání a přináší uživatelům několik nových unikátních funkcí. Aktuálně spuštěná verze stránek je pouze začátek a postupně budou zcela přepracovány i ostatní sekce stránek.
 

Jedná se o jednu z největších změn pro uživatele webových stránek Fortuna za posledních několik let. Nové stránky nejen změnily barevnou škálu (ze světlé se stala tmavá) a výrazně omladily vzhled i logo, ale přinesly i celou řadu unikátních funkcí, které uživatelé nenajdou nikde jinde na světě u všech velkých sázkových firem. Největší změnou je tzv. Supertiket s funkcí drag&drop;, který výrazně zjednodušuje pro uživatele operaci s tikety a sázkami.

„Při návrhu nového webu jsme si kladli dva základní cíle. Tím prvním bylo přinést uživatelům stránky, které budou reflektovat současné trendy osobních počítačů, zejména co se týče velikosti rozlišení a UI. Ve druhém bodě jsme se zaměřili na přepracování nejdůležitější části webu – sázkového tiketu. Ten nyní umožňuje sestavení sázenky mnohem rychleji a efektivněji. A to nejenom v porovnání se středoevropskou, ale i globální konkurencí. Díky profesionálnímu přístupu našeho partnera Etnetery se vše podařilo připravit a spustit ve stanovený termín, souběžně na všech trzích, kde Fortuna působí,“ uvedl Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

Co vše je nové:

  • Grafika, barvy a logo.
  • Stránky podporují větší rozlišení současných počítačů. Aktuálně mají stránky jak v prematch módu, tak v LIVE sázkách, nejlepší produktovou podporu velkých monitorů v CZ, SK a PL.
  • Nový sázkový tiket s podporou funkcí drag&drop; (položky na tiketu lze přetahovat myší).
  • Zcela unikátní Supertiket mód, který umožňuje editaci položek sázkového tiketu na celé obrazovce - nikoliv pouze v úzkém sloupečku běžného tiketu jako doposud.
  • Fulltextové vyhledávání v sázkové databázi. Stačí zadat první 3 znaky názvu zápasu nebo ligy a systém se postará o zbytek.
  • Rychlý přehled podaných tiketů přímo v tiketu (záložka Moje tikety)
  • Základní představení nových funkcí stránek je ke zhlédnutí zde.

    Etnetera zároveň poprvé použila významným způsobem vlastní open source TDI, což je AJAX knihovna, která se postará o všechna AJAXová volání, automaticky zpracuje odpovědi a vykoná potřebné úpravy na stránkách. Žádný jiný javascript pro AJAX už nebude potřebovat.

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ