Press Life

Ilustrační obrázek

Etnetera Logicworks koupila společnost AboutMac

27. 11. 2013 15:15    kategorie: Press Life    autor: Ondřej Čihař    komentářů: 2

Společnost Etnetera Logicworks, (součást skupiny ETN Group a.s.), zabývající se IT službami v oblasti prodeje, poradenství, školení a servisu zařízení společnosti Apple pro firemní klientelu, koupila obchodní aktivity společnosti AboutMac, týkající se prodeje a podpory výrobků firmy Apple a návazných služeb. Ostatní aktivity společnosti AboutMac zůstaly v držení původního majitele a spoluzakladatele Petra Tichého.
 

Etnetera Logicworks tak koupila několik desítek klientů, které postupně převádí pod svoji správu. Jsou mezi nimi firmy jako Studio Najbrt, Studio Motor či Jennings Prague. „Naším cílem je být jedničkou na trhu IT servisu výrobků firmy Apple a operačního systému OS X pro firmy. Počet uživatelů počítačů Apple neustále roste, ale chybí zde dostatečně profesionální a ucelená nabídka služeb pro firemní zákazníky. Jedná se o správu sítí, datová úložiště, zabezpečení či propojení celého Apple světa v rámci firemních prostředí“ uvedl Václav Bittner, ředitel společnosti Etnetera Logicworks.

Petr Tichý, majitel a spoluzakladatel AboutMac, s.r.o., se podle vlastních slov vydává vstříc novým výzvám ve světě IT a Business Intelligence. Vzhledem k vynikajícím dlouhodobým osobním vazbám si přál poskytnout svým klientům lepší služby, než mohla dosud poskytovat jeho společnost AboutMac. Proto se rozhodl oslovit společnost Etnetera Logicworks. „Chtěl bych se v budoucnu věnovat jiným činnostem, ale firmu jsem nechtěl jen tak zavřít a nechat klienty v nejistotě. V LogicWorks na mě udělali velmi dobrý dojem a vím, že dokážou poskytovat mým bývalým zákazníkům, z nichž mnozí jsou i mými přáteli, stejné nebo lepší služby než jsme jim poskytovali my,“ uvedl Petr Tichý.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Václav, 5.12.2013 10:25

Jako další Appstore? Nebo s recenzemi aplikací? To nevím, ale máme nákupní náladu :).

Dan, 4.12.2013 14:22

Nechcete mit jeste portal s aplikacema Apple? :)

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ