Press Life

Etnetera postoupila do finále prestižní podnikatelské soutěže European Business Awards a navíc získala titul Národního šampiona veřejnosti

15. 01. 2014 16:02    kategorie: Press Life    autor: Ondřej Čihař    komentářů: 0

Společnost Etnetera postoupila do finálového kola prestižní evropské podnikatelské soutěže (2013/2014 European Business Awards) v kategorii Zaměstnavatel roku.

 

Etnetera bude reprezentovat Českou republiku ve finálovém kole této soutěže o hlavní cenu Ruban d’Honneur, o kterou se utká s dalšími 10 evropskými firmami v této kategorii. Etnetera také získala titul Národního šampiona veřejnosti (National Public Champion for the Czech Republic) v hlasování veřejnosti v konkurenci dalších 12 firem z ČR, které uspěly v prvním národním kole soutěže. Do finálového kola bylo vybráno celkem 100 nejlepších firem a celkoví vítězové jednotlivých kategorií budou oznámeni 27. května 2014 na slavnostním gala večeru v Aténách v Řecku.

Soutěž European Business Awards vyhledává ty nejzajímavější a nejúspěšnější evropské firmy ve svých oborech a oceňuje kvalitu, inovativnost a udržitelnost dlouhodobého vývoje firem v celé Evropské unii. Soutěž je přístupná pro firmy různých velikostí ze všech průmyslových odvětví (více na www.businessawardseurope.com). Etnetera byla nominována v kategorii Zaměstnavatel roku, zejména za inovace v oblasti řízení firmy a to konkrétně jejího přechodu od klasicky manažersky řízené firmy do modelu tzv. Svobodné nebo Svobodně řízené firmy, ve které se na řízení firmy podílejí sami její zaměstnanci. V principu jde o maximální odbourání restriktivních pravidel a nařízení výměnou za svobodu, důvěru, odpovědnost a angažovanost.

Martin Palička, výkonný ředitel společnosti Etnetera: „Máme velkou radost, že jsme v konkurenci úspěšných evropských firem a značek uspěli i ve druhém kole soutěže a jdeme do finálového. Nastoupili jsme velmi obtížnou cestu, jejíž konec v tuto chvíli nedokážeme dohlédnout. Soutěž European Business Awards je široce uznávaná jako přehlídka těch nejdynamičtějších evropských firem. Těšíme se na finálové kolo soutěže a věříme, že uspějeme i v něm.”

V loňském roce se soutěže European Business Awards zúčastnily firmy s celkovým obratem přesahujícím 1 bilion euro z 28 zemí EU včetně nově přistupujících národů (to představuje 8,23 % HDP celé EU včetně Turecka, Arménie, Gruzie a Kazachstánu). Celkem tyto společnosti zaměstnávají vice než 2,7 milionů lidí na celém evropském kontinentu.

Finálové kolo soutěže se uskuteční formou 35. min prezentací před odbornou porotou v německém Düsseldorfu od 17. února do 7. března 2014 (dle jednotlivých kategorií). Veřejnost má opět možnost hlasovat online i pro absolutního ‘Evropského šampiona veřejnosti’, který vzejde z 30 národních šampionů veřejnosti. Druhá fáze hlasování veřejnosti byla spuštěna 14. ledna a poběží až do 25. března 2014, 17:00 SEČ. Soutěžní video Etnetery můžete shlédnout a hlasovat pro něj zde.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ