Press Life

Ilustrační obrázek

Etnetera mezi TOP 10 v prestižní podnikatelské soutěži European Business Awards

28. 05. 2014 17:45    kategorie: Press Life    komentářů: 0

Společnost Etnetera se dostala mezi top 10 společností v prestižní evropské podnikatelské soutěži European Business Awards 2013/2014 v kategorii Zaměstnavatel roku a zároveň byla vyhlášena Národním šampionem veřejnosti (National Public Champion for the Czech Republic) v kategorii, kde o vítězích rozhoduje hlasováním veřejnost.
 

Vyhlášení vítězů a finalistů, tedy celkem 100 nejlepších firem z celé Evropy proběhlo 27. května 2014 na slavnostním gala večeru v Aténách v Řecku v hotelu The Westin Astir Palace Resort.

Soutěž European Business Awards vyhledává ty nejzajímavější a nejúspěšnější evropské firmy ve svých oborech a oceňuje kvalitu, inovativnost a udržitelnost dlouhodobého vývoje firem v celé Evropské unii. Soutěž je přístupná pro firmy různých velikostí ze všech průmyslových odvětví. Etnetera byla nominována v kategorii Zaměstnavatel roku, zejména za inovace v oblasti řízení firmy a to konkrétně jejího přechodu od klasicky manažersky řízené firmy do modelu tzv. Svobodně řízené firmy, ve které se na řízení firmy podílejí sami její zaměstnanci. V principu jde o maximální odbourání restriktivních pravidel a nařízení výměnou za svobodu, důvěru, odpovědnost a angažovanost.

Martin Palička, výkonný ředitel společnosti Etnetera: “Máme obrovskou radost, že se nám podařilo uspět v konkurenci nejlepších evropských firem a značek. V Etneteře jsme před dvěma lety nastoupili velmi obtížnou cestu Svobodně řízené firmy, jejíž konec v tuto chvíli nedokážeme dohlédnout. Úspěch v soutěži European Business Awards vnímáme jako uznání našeho úsilí od těch nejdynamičtějších evropských firem.”

Soutěže European Business Awards se zúčastnilo více než 17 000 firem s celkovým obratem přesahujícím 1 bilion euro z 31 zemí EU včetně nově přistupujících národů (to představuje 8,23 % HDP celé EU včetně Turecka, Norska a Makedonie). Kompletní výsledky.

Finálové kolo soutěže se uskutečnilo formou 35. min prezentací před odbornou porotou v německém Düsseldorfu od 17. února do 7. března 2014 (dle jednotlivých kategorií). Veřejnost měla opět možnost hlasovat online i pro absolutního ‘Evropského šampiona veřejnosti’, který vzešel z 30 národních šampionů veřejnosti. Druhá fáze hlasování veřejnosti probíhala od 14. ledna do 25. března 2014, 17:00 SEČ.

Soutěžní video Etnetery.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ