Press Life

Ilustrační obrázek

Etnetera strategicky vstupuje do společnosti AppSatori a doplňuje portfolio svých služeb

18. 06. 2014 14:24    kategorie: Press Life    komentářů: 0

Skupina ETN Group, vlastnící společnosti Etnetera a.s., Etnetera Logicworks, Etnetera Activate a Etnetera Vision, kupuje společnost AppSatori, jednoho ze dvou prémiových dodavatelů řešení Google Apps pro malé a střední firmy v České republice. Značka a logo zůstane zachováno, změní se pouze obchodní jméno společnosti na Etnetera AppSatori s.r.o. Etnetera tímto krokem rozšiřuje svůj záběr na cloudové technologie a nasazování Google Apps do firem. Firmy v rámci ETN Group nyní pokrývají široké portfolio Google technologií a služeb - jsou partnery v oblasti Google Adwords, Google Analytics, Website Optimizer a nově Google Apps.
 

Hlavním cílem spojení je využít dlouholeté know-how z implementací Google Apps a rozvoj již zavedené značky na českém trhu na straně jedné a zázemí a zkušenosti Etnetery na IT B2B trhu na straně druhé. „Jedním z vedlejších důsledků budování svobody v práci v Etneteře bylo i nasazení Google Apps. Všem na trhu je jasné, že sdílení informací díky cloudovým technologiím je jedním z klíčů k tolik zmiňovanému inovativnímu prostředí ve firmách. My do práce v cloudu přidáváme několikaleté zkušenosti se svobodou v práci, tedy umíme change management nejen technický, ale i lidský,” uvedl Petr Jareš, člen představenstva společnosti Etnetera a nový člen týmu, který bude zodpovědný za rozjezd společnosti.

Společnost Etnetera Appsatori se zaměří nejen na implementace Google Apps, ale i na další služby spojené s Googlem - opomíjený change management, konzultace a specializovaná školení pro obchodníky, administrátory nebo top management (zaměření na spojení svobody v práci a nových technologií). Rozšířen bude i tým pro vývoj aplikací na míru a produktových řešení pro firmy. K současným klientům patří společnosti, jako jsou Socialbakers, Inmite, nebo Fragile, dále státem řízená Technologická agentura ČR, Účetnictví on-line, Zoo Praha a další.

“Spojením s Etneterou získáme stabilní zázemí silné podnikatelské skupiny, které nám umožní rychlejší růst, rozšíření nabídky služeb a přístup k dalším klientům a znalostem. Ty využijeme k rozvoji portfolia vlastních globálních aplikací doplňujících Google Apps,” uvedl Ivan Kutil, spoluzakladatel firmy AppSatori.

Na druhou stranu AppSatori vhodně doplňuje firmy v rámci ETN Group. “Ve skupině se již nachází řada technologií a služeb pokrývající široké potřeby klientů. Od vývoje a správy náročných internetových aplikací, přes detailní analýzy zákaznického chování na e-shopech, personalizaci, nákupy médií, dodávky a správy technologií Apple - nyní přidáváme konzultační a technologické portfolio zaměřené na Google a cloudové služby,” uvedl Václav Bittner, spoluzakladatel a člen představenstva ETN Group.

O společnosti AppSatori
AppSatori se jako první firma v České republice začala plně orientovat na Google služby. Nyní nabízí kompletní servis pro bezproblémový přechod na Google Apps – nastavení prostředí spolu s migrací dat, řízení změny, průběžné vzdělávání uživatelů i rozšíření možností pomocí vývoje automatizací a aplikací. Společnost má tým certifikovaných specialistů a dlouholeté know-how v používání Google služeb a technologií. Mezi spokojené klienty patří např. Technologická agentura České republiky, Národní centrum bezpečnějšího internetu, Granton Consulting, CEMark nebo Your Prague Hotels. Další informace jsou dostupné na webu společnosti htttp://www.appsatori.eu.

ETN Group a.s. tvoří společnosti Etnetera a.s. (www.etnetera.cz), přední česká společnost, která vytváří weby velké rozsahem, nápadem a vlivem. Součástí ETN Group je dále Etnetera Activate zabývající se konzultacemi on-line businessu a pokročilou webovou analytikou (http://activate.etnetera.cz), do skupiny dále patří společnost Etnetera Logicworks s.r.o. orientující se na prodej, tuning a profesionální servis informačních technologií a telekomunikačních zařízení společnosti Apple pro firmy (www.logicworks.cz). Za svou práci Etnetera získala mnohá zahraniční i tuzemská ocenění - Firma roku Hl. m. Prahy 2009, Odpovědná firma roku Hl. m. Prahy 2010, Nejlepší zaměstnavatel roku ČR (3 krát za sebou mezi prvními třemi), IEA, IBA, EBA, Fast50 atd. Mezi klienty společnosti patří např. Allianz, Annonce, Ahold, Blue Style, ČSOB leasing, Datart, Fortuna, Import Volkswagen Group, Telefónica O2, Siemens, Škoda Auto, ŠkoFIN, a další.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ