Press Life

Ilustrační obrázek

Etnetera spustila redesignovanou verzi webu www.nadaceo2.cz

25. 06. 2014 15:16    kategorie: Press Life    komentářů: 0

Kromě rebrandingu samotné organizace obsahuje nový web www.nadaceo2.cz kompletně předělané šablony, které byly nakódovány podle grafických návrhů společnosti Motion Media.
 

Web plní funkci agregace všech činností Nadace O2 a prezentuje tedy kvalitním způsobem charitativní činnost, kterou O2 přes své programy kontinuálně zajišťuje.


Zlepšovák #1

Novým interaktivním způsobem pomocí časosběrné osy je zobrazen přehled projektů za celou dobu činnosti nadace včetně souvisejících příběhů zúčastněných lidí. Zobrazení na časové ose umožňuje procházet mezi jednotlivými projekty do historie a získat základní informace o daném podpořeném projektu.

Časová osa - redesign webu Nadace 02
Přehled projektů na časové ose


Zlepšovák #2

Výrazný grafický prvek "lupy", přítomný na každé stránce webu, umožňuje zvětšení textu a zvyšuje tak přístupnost pro zrakově postižené návštěvníky webu Nadace O2.

 

Lupa pro zvětšení textu - redesign webu Nadace 02
Lupa pro zvětšení textu

 

Zlepšovák #3

Kdo má zájem přispět a podpořit konkrétní projekt, může tak učinit na stránce "Chci pomoci druhým", kde může názorně získat přehled čeho konkrétně by se vzdal v rámci dané výše příspěvku.

 

CTA "Chci pomoci" - redesign webu Nadace 02
Snadná podpora projektu klikem na "Chci pomoci druhým""Realizace tohoto projektu byla pro všechny členy výrobního týmu vítanou změnou od rozsáhlých integračních projektů a možností vytvořit nový web, který v důsledku jistě přinese mnoho radosti lidem, kteří ji nejvíce potřebují". - Lukáš Lejsek, projektový manažer, Etnetera.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ