Press Life

Ilustrační obrázek

Etnetera získala nejvyšší ratingové hodnocení AAA

05. 08. 2015 11:42    kategorie: Press Life    autor: Kristýna Pilná    komentářů: 0

Společnost Etnetera a.s. byla v červenci oceněna prestižním mezinárodně uznávaným certifikátem AAA, který uděluje poradenská společnost Bisnode. Do nejvyšší kategorie firem, které splňují přísná pravidla nezávislého ratingového modelu, spadá pouze 0,14 % prověřovaných firem v ČR.
 

Ratingové hodnocení používají agentury pro hodnocení solventnosti ekonomických subjektů více než 100 let. Ocenění na stupni AAA mohou získat jen firmy, které splňují daná ekonomická kritéria a podmínky certifikace. Na certifikáty s hodnocením A až AAA dosáhne v ČR jenom 0,8 % společností.

“Naše firma dlouhodobě vyznává transparentní vlastnickou strukturu, pravidelné zveřejňování hospodářských výsledků a otevřenou komunikaci. Právě tyto principy jsou zásadní podmínkou pro získání certifikátu, kterého si velice vážíme. Rating posiluje naši důvěryhodnost v očích potenciálních klientů, kteří s námi zatím nemají osobní zkušenost,” komentuje nově získané ocenění výkonný ředitel Etnetera a.s. Martin Palička.

Mezinárodní ocenění AAA uděluje poradenská společnost Bisnode, vedoucí evropský poskytovatel ekonomických a obchodních informací, který je součástí celosvětové skupiny Bisnode Group. Hodnocení tak má jednoznačný mezinárodní přesah, který Etnetera ocení v kontextu plánované expanze vlastních produktů a služeb na zahraniční trhy.

„Přísné a transparentní podmínky pro udělení certifikátu AAA zaručují jeho držitelům exkluzivní pozici na trhu a potvrzují jejich spolehlivost a důvěryhodnost. Navíc, díky mezinárodnímu přesahu je certifikát AAA vhodnou volbou pro firmy, které mají obchodní partnery nejen v ČR, ale v celé Evropě,“ dodala ředitelka externí komunikace Bisnode Petra Štěpánová.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ