Press Life

Fortuna Sázky Live jsou na mobilu.

27. 05. 2010 15:30    kategorie: Press Life    autor: OČi

Společnost Et netera připravila pro společnosti Fortuna mobilní verzi on-line sázení na http://mobil.ifortuna.cz. Projekt Sázky Live, který Et netera spustila minulý měsíc, tak nyní rozšířila o mobilní verzi, která umožňuje sázejícím pohodlně sázet přímo z mobilního telefonu.

 

popis Sázející již nemusí sedět u počítače, aby si mohli vsadit na právě probíhající sportovní událost. Stačí jim k tomu mobilní telefon. Kromě konečného výsledku lze sázet i na pestrou paletu nejrůznějších událostí – např. kdo vyhraje následující set, kdo vstřelí další gól, který tým obdrží jako první žlutou kartu apod.

Součástí mobilní verze je i tzv. předzápasové preview, kde sázkaři vidí kompletní přehled zápasů, které se v dané chvíli odehrávají, včetně základních podkladů – historických dat, současné formy, zranění atd. Sázející mají dále k dispozici aktuální přehled výsledků a přehled nejbližsích sportovních událostí v horizontu 3 hodin.

„S mobilní verzí jsme částečně počítali již při práci na webu Sázky Live, samotný vývoj mobilní verze jsme proto zvládli během 14 dní. Dokázali jsme dobře využít toku dat kurzových příležitostí ze sázkového sytému a upravit je pro mobilní verzi,“ řekl Zbyněk Hraše, projektový manager společnosti Et netera a.s.

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Press Life


RSS kanál Press

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ