Tech Life

Ilustrační obrázek

Chcete nejkulaťoulinkatější jablíčko?

16. 04. 2012 17:15    kategorie: Tech Life    autor: Michal Pazderník    komentářů: 0

Počítače Apple vyladěné za hranice běžných možností. Představujeme exkluzivní řadu NSPARKLE. Vymazlená jablíčka pro fajnšmekry i pro ty, kdo potřebují využít možnosti techniky do maxima.
 

Kolegové z nově vzniklé Et netera Electronics, s.r.o., říkají:

"Ačkoliv je v Čechách stále více uživatelů Maců, iPhonů a iPadů, málokdy se dočkají opravdu kvalifikované podpory. NSPARKLE chce tuto skutečnost změnit.

Na začátku všeho stála myšlenka: proč všechny eshopy vypadají podobně, ošklivě a nepřehledně? Nešlo by to udělat lépe? Byli jsme přesvědčení, že šlo. Nabídka elektroniky Apple se totiž od ostatních značek liší svou jednoduchostí a stálostí. Je tu jedna řada hudebních přehrávačů, jeden smartphone, jeden tablet, řada tenkých stylových MacBooků Air, řada Pro vhodná k profesionálnímu využití a tři zcela odlišné stolní počítače. Zkrátka žádná záplava desítek či stovek typů, jejichž rozdíly je třeba hledat ponořený do podrobných specifikací. A přesto všichni tuto produktovou nabídku prodávají úplně stejným způsobem jako ostatní značky.

Do toho vstoupil na český trh ze dne na den oficiální Apple Online Store, který výrazně změnil rozložení sil mezi českými eshopy prodávajícími výhradně Apple zboží. Jeho eshop zpracovávaly ty nejlepší marketingové mozky, uživatelské rozhraní je takřka nepřekonatelné a každý pixel na obrazovce je protkán tou správnou nákupní informací.

A my jsme v tom spatřili naši příležitost. Ještě více lidí se snadněji dostane k Apple elektronice a především k počítačům a notebookům. Jenže lidí, kteří jim opravdu rozumějí, zdaleka nepřibývá takovým tempem jako nových zákazníků. Dále jsme byli přesvědčeni, že naši budoucí zákazníci se nespokojí s běžnými kusy dostupnými na eshopu ani s běžně dostupnou péčí o klienta.

Naším záměrem bylo vybudovat značku, která bude spojovat nejlepší možné konfigurace, vysoce individualizované sestavy a pečlivě vybrané příslušenství doplněné o neobvykle rozsáhlou péči. Nápad se zalíbil Et neteře, která se rozhodla ho s námi realizovat.

To vyústilo v přípravu prémiové značky vyladěných Apple počítačů NSPARKLE. Koncept je založen na tom, že:

Každá z našich sestav dotahuje jednu vlastnost počítače Apple až na možné maximum.

V nabídce tedy najdete:

  • nejvýkonnější MacBook Pro na světě,
  • MacBook Air s největším úložištěm na světě nebo
  • notebook s největší výdrží - i když té je docíleno přídavnou baterií.

K některým vlastnostem už sice nebylo co přidat, protože např. Air je nejlehčí možný a můžeme ho směle i považovat za nejkrásnější v kategorii ultrabooků, ale přesto jsme našli místa na vylepšení.

Na velkých eshopech bývá obtížné správně si vybrat ze záplavy počítačů s podobnými až identickými technickými parametry. Často se tak stane, že si vyberete počítač, který vám nakonec nevyhovuje.

U nás se vybírá podle toho, k čemu je počítač určen, podle jeho podstatných vlastností. Navíc jsme ke každé takové sestavě vybrali přímo pro ni několik volitelných doplňků. Pokud si někdo nevybere z našich sestav, není nic jednoduššího, než se na nás obrátit a my s výběrem Apple počítače na míru rádi pomůžeme. I mezi Apple počítači mohou být výjimečné kusy a takové my chceme vytvářet."

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Tech life


RSS kanál Tech Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ