Tech Life

Ilustrační obrázek

Přijďte si zaprogramovat na CTU Open Contest Praha

04. 10. 2013 13:30    kategorie: Tech Life    autor: MKa    komentářů: 0

Za několik dní proběhne v Praze na ČVUT prestižní soutěž v programování. Študenti pozor, pokud máte rádi programovací jazyky Java, C++ nebo C, rozhodně neotálejte s přihlášením. Registrace probíhá do čtvrtka 17.10..
 

ACM International Collegiate Programming Contest (ACM-ICPC) je nejstarší a nejrozšířenější soutěž v programování. První ročník se konal již v roce 1970. Od té doby "drobátko" nabral na popularitě a dnes se rozšířil již do desítek zemí na šesti kontinentech. Účastní se desítky tisíc studentů z téměř dvou tisíc univerzit. Takové množství samozřejmě vyžaduje postupně několik kol, z nichž pokaždé nejlepší postupují dále.

Jedním z kol ACM-ICPC je i CTU Open Contest, který proběhne 18. a 19. října 2013. Využijte skvělou příležitost získat novu zkušenost a zároveň změřit síly s ostatními programátory nejen v Praze, ale i v Brně, Plzni, Ostravě, Bánské Bystrici, Bratislavě nebo Žilině.
Nejlepší týmy z tohoto kola mohou postoupit do středoevropského regionálního kola (Central European Regional Contest), které se koná 15. až 17. listopadu v Krakově. Finále odehraje 22. až 26. v červnu v Jekatěrinburgu.

U takové události se samozřejmě vyskytují chytří lidé. Stejně jako u nás ve firmě. :-) Proto Etnetera nemůže zůstat stranou a již několikátým rokem má tu čest pražský CTU Open Contest podporovat. Letos opět pomáháme s organizací a poskytujeme dárky a ceny pro soutěžící.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Tech life


RSS kanál Tech Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ