ETN Blog

Ilustrační obrázek

SmartMeter.io: nástroj pro zátěžové testování a následnou optimalizaci webů a aplikací si klade za cíl vylepšit vztahy mezi vývojáři a testery

09.06.2015   kategorie: Press Life

SmartMeter.io je nový cenově dostupný nástroj pro zátěžové testování (performance a load testing) webových aplikací. Umožňuje generovat desítky tisíc současně připojených virtuálních uživatelů pomocí distribuovaného módu. Současně nabízí přesné a přehledné reporty bez zkreslování výsledků a obsahuje všechny funkce, potřebné pro optimalizaci výkonu webu nebo aplikace. Hlavní předností nástroje SmartMeter je snadné předávání zátěžového testu mezi testerem a vývojářem v prů-běhu celého vývoje webu či aplikace. Nástroj je postavený na jazyce Java a je plně kompatibilní s nástrojem Apache jMeter. Základní verze SmartMeter Light generující 500 virtuálních uživatelů je navíc k dispozici zcela zdarma.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Žravá firma - sousto první

05.06.2015   kategorie: ETN Life    autor: Kristýna Pilná

Před nedávnem proběhl v prostorách našeho HUBu, kavárensko-společensko-pracovního prostoru Etneterie, výkop projektu Zdravá firma, který pro nás připravila společnost Wellnessia. Co všechno nás v nejbližších měsících čeká? Potvrdí se stereotypní představy o tragickém stravování programátorů? Má u nás vůbec projekt šanci na úspěch?
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera Group a.s. se během loňska stala údernou skupinou šesti digitálních a technologických firem s obratem přes čtvrt miliardy korun.

02.06.2015   kategorie: Press Life

Skupina Etnetera (Etnetera Group a.s.) má za sebou plodný rok. Vstoupila do spřátelených firem Fragile media a AppSatori, vytvořila nové spin-offy Etnetera Activate a Etnetera Vision a naopak se zbavila aktivit, které nezapadaly do jejího směřování. Celkově tak výrazně posílila z původních tří firem na šest. Na přelomu roku se přestěhovala do nádherných, sto let starých industriálních budov bývalých Parních Mlýnů v Holešovicích, kde vytvořila společný otevřený prostor, kterému říká Etneteria.
 
 
 
Ilustrační obrázek

V Holešovicích je to o HUBu

26.05.2015   kategorie: ETN House    autor: Kristýna Pilná, Jan Pastyřík

Koncept Etneterie jsme detailně představili už v tomto článku. Jejím srdcem je HUB, centrální náměstí, dějiště dostaveníček s klienty i kolegy, tichý svědek sportovních přenosů nebo streamovaných keynotů, prostor pro poobědvání s kolegy, … (sami jsme ještě neobjevili všechny možnosti).
Co už má všechno za sebou?
 
 
 
Ilustrační obrázek

Martin Palička na VŠE

22.05.2015   kategorie: CEO Life    autor: Kristýna Pilná

O principech svobodné firmy a jejich zavádění do firemní praxe Martin hovoří s novináři často. Jak se ale ocitl na akademické půdě své alma mater? Dokázali ho studenti ekonomky překvapit novými dotazy?
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera rozšiřuje portfolio svých služeb o mobilní aplikace

14.05.2015   kategorie: Press Life

Skupina Etnetera Group a.s. kupuje 30% podíl ve firmě Letsgood.com s.r.o., která je výrobcem cloudové platformy pro vývoj mobilních a desktopových aplikací.
Majetkový vstup skupiny představuje pro Letsgood seed investici pro rozvoj vlastní platformy SynergyKit. Letsgood zároveň předává své know-how v oblasti mobilního vývoje firmě Etnetera a.s. Toto rozšíření portfolia Etnetery je strategickým krokem v integraci webových řešení a mobilních aplikací.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Vyhráli jsme IEA 2014 díky personalizaci věrnostního programu

28.04.2015   kategorie: Tech Life    autor: Michal Fanta

1. místo v kategorii Telekomunikace a IT si odnášíme za zdvojnásobený počet generovaných kódů ve věrnostním programu. Návratnost investice byla 188% v prvním roce provozu. Je to takový věrnostní program na steroidech.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera získala pečeť Business Superbrands 2015

27.04.2015   kategorie: Press Life

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Jak protestujeme proti nedostupným webovým aplikacím? Speciálně!

27.04.2015   kategorie: Tech Life    autor: Petr Müller

Protestovat se dá (totiž) i příjemněji než pochody a hladovkami. Každoročně to dokazuje největší česká testerská konference pro[Test]! Speciál. Letos si budete moci protestovat s naším pro testerem Pavlem Lukešem, kolik toho unese váš web.
 
 
 
Ilustrační obrázek

Ve svobodné firmě všichni ví, kolik berete. Omezí to pletichaření.

24.04.2015   kategorie: Press Life    autor: Hana Kejhová - Moderní řízení

Článek vyšel na portálu ProByznys.info 16.4.2015.

 
 
 
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - Blog


RSS kanál Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ