SITRONICS TS - webová prezentace

Potřeba

Společnost SITRONICS TS je mezinárodní společnost se sídlem v Praze, která vyvíjí a vyrábí telekomunikační zařízení, informační systémy a technologie pro všechny typy telekomunikačních operátorů. Do skupiny SITRONICS TS patří osm dceřiných společností ve střední a východní Evropě.
Nová webová prezentace byla jedním z důsledků přejmenování společnosti z původního názvu STROM telecom, a.s. na SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic a.s.

Řešení

Webová prezentace je spravována a provozována prostřednictvím systému pro správu obsahu (CMS) jNetPublish vyvinutém společností ET NETERA. Web obsahuje kromě sekcí pro stávající i potenciální zákazníky, média/PR a investory, i zabezpečenou část pro partnery. Internetové stránky existují ve 3 jazykových mutacích (v češtině, angličtině a ruštině). Relativně složitá struktura webu je řešena vhodnou navigací pomocí jediného menu.
Celý systém hardwarové architektury je, i podle zkušeností společnosti Et netera s provozem náročných a extrémně navštěvovaných prezentacích, vyladěn tak, aby dokázal ustát i zátěž převyšující standardní návštěvnost portálů podobného zaměření. Veškeré servery a služby jsou monitorovány službou 24/7.
Kromě webové prezentace společnost ET NETERA vytvořila i šablony prezentací a produktových letáků vycházejících ze stejného grafického designu a layoutu.

Internetové stránky společnosti SITRONICS TS (www.sitronicsts.com) se umístily na 3. místě v soutěži WebTop100 2007 v kategorii Telekomunikace.
Bookmark:
print