ETN Life

Ilustrační obrázek

ET NETERA bez napětí

09. 01. 2009 12:15    kategorie: ETN Life    autor: JPa    komentářů: 0

Stavba tunelu Blanka nás vystavuje všelijakým zkouškám. Na občasný hluk, prach a vibrace jsme si už zvykli, takže sem tam je nutné přijít s nějakým překvapením. Jednou se překopne pevná telefonní linka, podruhé neteče voda. To nás nemůže zastavit. Co se ale stane, když se náhle přeruší dodávka elektrického proudu?
 
V prvním okamžiku se změní zvuk ve firmě. Cvakání klávesnic nahradí šum a pohyb na chodbách, výkřiky údivu a překvapení, občas i to sprosté slůvko padne. Proběhne kontrola jističů, a když se zjistí, že závada je někde venku, volá se na elektrické podniky a čeká se na technika.
Zaměstnanci si chvilku navzájem sdělují, co všechno měli rozděláno a co všechno nemají uloženo. Postupně se k nim přidají i majitelé notebooků, protože bez dat z vnitřní sítě toho také moc dělat nemohou. Po chvíli je téma elektřina vyčerpáno, a protože data a chod stránek klientů nejsou v ohrožení, začne se vymýšlet náhradní činnost, která by ukrátila čekání na opravu.
Některá oddělení si udělají černou hodinku, jinde se rozjedou sportovní utkání, další sledují hodnotné filmy. Objeví se také spousta čtenářů, a koho písmenka zmůžou, ten si odpočine. Někdo se ještě snaží pracovat v jNetPublish pomocí mobilu, jiný se věnuje prohánění RC autíčka po stole v zasedačce.
Čas plyne a elektřina je v nedohlednu. Když dojde i poslení baterie, nezbývá nic jiného, než osazenstvo rozpustit ... Druhý den již bylo vše v pořádku, bohužel ... ;-)
 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ