ETN Life

Ilustrační obrázek

To jsme jednou tu troubu strašně rozhicovali...

18. 02. 2009 17:00    kategorie: ETN Life    komentářů: 0

Není příhodnější čas pro uveřejnění tohoto příspěvku. Právě si připomínáme výročí zatracovaného i vychvalovaného "Vítězného února", při němž přehlížené a podceňované bublání pod povrchem vytrysklo v erupci událostí, které výrazně ovlivnily další vývoj ve státě na mnoho let.

Při vánočním večírku jsme se zamýšleli nad image naší firmy. Zaměstnanci byli sdruženi do několika skupin a prezentovali své pohledy a vize. Pojďme se podívat, jak po vyhodnocení dnešní situace vidí budoucnost jeden z našich týmů, a nechme hovořit jeho vedoucího Emku.

 

Dovolte mi představit novou image společnosti prostřednictvím její internetové prezentace. Nejdříve však musím provést krátký nástin situace.

Píše se rok 2018. U moci je jediná vládnoucí strana - Komunistická strana Čech a Moravy. K moci se dostala (alespoň podle východních pozorovatelů) svobodným rozhodnutím lidu v demokratických volbách... za přispění Lidových milicí. Společnost Et netera byla dobrovolně po několikadenních jednáních v příjemném prostředí nedaleko Jáchymova předána do péče státu. Osud bývalých majitelů není přesně znám, proslýchá se, že byli odvlečeni západními agenty do francouzského Lyonu.

Nyní k samotným změnám na webu:

Hlavička

 • Nudnou imperialistickou šedou vystřídala barva nová… krásná.
 • Faceliftem prošlo i logo.
 • Nic neříkající slogan byl nahrazen údernější variantou.
 • Samozřejmě je myšleno i na zahraniční návštěvníky, součástí webu je jazyková mutace.
 • Pod hlavičkou vidíte prostor na získaná ocenění.

Promoboxy

 • Podnik - za odkazem se skrývají fotografie z naší poslední teambuildingové akce - Spartakiády.
 • Řešení - zde můžete vidět odkaz na case study našeho nového klienta - spotřebního družstva Jednota.
 • Technologie - vyvstala nutnost opustit nedokonalý jazyk Java, ve kterém se nachází spousta trojských koní imperialistických agentů. Bylo nutné všechny interní aplikace migrovat na progresivní jazyk Glagol sovětské provenience. Pamětníci tvrdí, že to v porovnání s migrací jNP z verze Grigori na Vetis byla procházka růžovou zahradou.

Blog

 • Jak vidíte, sekce Archiv je momentálně nedostupná. Přístup do ní je možný pouze s prověrkou státních orgánů na stupeň Přísně tajné.
 • Dále si můžete všimnout odkazu na nový formát syndikace obsahu RSSSR.

Články v blogu

 • Desátou pětiletku jsme splnili již za 7 let.
 • Novým generálním ředitelem soudruh Paroubek – Vybíráme z jeho životopisu: Do strany vstoupil v roce 2012. Manažerské zkušenosti získal ve státním podniku Restaurace a jídelny. Rád čte a obdivuje kočky.
 • Poslední novinkou je Nové CMS pro časopis Sedmička pionýrů.

Sidebar

Zde vidíte sekci kariéra. Momentálně je velmi těžké sehnat nové zaměstnance. Podle statistiky tajných služeb je v zemi tzv. plná zaměstnanost - a kdo nepracuje, ten sedí. Nyní je snaha obsadit tyto dvě pozice:

 • Kádrový pracovník.
 • Vrátný, obsluha píchaček.

Projekt Offlineblog byl ukončen, a to ze dvou důvodů. Za prvé se křídy staly podpultovým zbožím, je jich nedostatek i pro školy. A příspěvky psané na tabuli uhlem neměly příliš velkou odezvu. Za druhé zaměstnanec, který měl psaní na tabuli v popisu práce, byl po pár nevybíravých příspěvcích odvlečen někam na Sibiř, kde nyní pokládá optické kabely.

A to se dostáváme k poslední části webu. Zde můžete sledovat aktuální dopravní situaci na ulici Obránců míru v Praze na Letné okem webkamery. Jak vidíte – dopravní situace: stupeň číslo 4.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ