ETN Life

Ilustrační obrázek

Jak jsme si nakopali

31. 03. 2009 17:15    kategorie: ETN Life    autor: JPa    komentářů: 0

V sobotu, 28.3.2009, proběhl v areálu Pošepného na Jižním městě, pod záštitou starosty Prahy 11, turnaj v malé kopané. Mezi patnácti mužstvy se rozhodně neztratil tým Et netera.
 
Jarní počasí se umoudřilo, a tak mohlo na krátce střižený umělý pažit vyběhnout devět mužstev tvořených zaměstnanci firem sdružených v Asociaci dodavatelů internetových řešení. Do celkové patnáctky je doplnily týmy Policie, Městské policie a bohužel i výběry opravdových sportovců.
Zpočátku se ETN borci na hřišti trochu hledali, naštěstí jim v orientaci pomohly výrazné oranžové dresy. Hra se opírala o výborného brankáře, kompaktní obranu, tvořivou zálohu, běhavá (alespoň do druhého zápasu) křídla, dravý útočný hrot a hlavně velkou dávku štěstí. Postupem času a s přibývajícími vítězstvími si začali věřit i hráči, kteří fotbalový míč viděli kdysi v dětství na plácku před domem a v současnosti tak maximálně v televizi. Navzdory zraněním se nám tak podařilo proplout základní skupinou bez porážky.
Po zdravém, lehkém obědě (součástí akce byly vepřové hody) jsme nastoupili k zápasům finálové skupiny. Tady už svaly bolely a soupeři byli navíc zapálení a sehraní borci. I tak se nám podařilo sehrát důstojné výsledky.
Celkově ETN tým obsadil třetí místo (první v rámci Asociace.biz). Akce byla příjemná a jistě si ji někdy zopakujeme.

Výsledky.
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ