ETN Life

Ilustrační obrázek

Báječné vaječné svátky v Et neteře

14. 04. 2009 09:30    kategorie: ETN Life    autor: JPa    komentářů: 0

Ani my nezapomínáme na tradiční svátky a snažíme se je ve firmě nějakým způsobem slavit. Při poměru u nás zaměstnaných mužů a žen (zhruba 74:6) by se tradiční pomlázka spíše podobala honu na čarodějnice a vedla by pravděpodobně k zmasakrování slabšího pohlaví, což bychom si samozřejmě neradi udělali. Proto jsme museli hledat jinou formu.
 
Pomohla nám sousední stavba tunelu Blanka. Jáma už je tak hluboká, že posloužila jako cesta pro australského velikonočního zajíčka. Ten obvykle schovává na zahradách vajíčka, která pak malí Australánci nadšeně hledají. Letos měli smůlu, jejich zajíc se věnoval nám. Jelikož zde nemáme zahradu, ukryl každému z nás jedno vejce v okolí pracovního stolu. V některých odděleních to měl těžké (programátor toho kromě počítače moc nepotřebuje), ale třeba prostory administrátorů, finančáků nebo obchodníků mu nabízely spoustu zákoutí k ukrytí vajec vhodných.
A tak se hned po ránu rozběhla ve všech prostorách hledačsko-úklidová akce, doprovázená výkřiky "himbajz, samá voda" a leckdy i ostřejšími. Za nějaký čas jsme měli plno bílých vajec. A co teď s nimi? Vypukla tedy soutěž o nejhezčí a nejnápaditější kraslici. Ve vteřině se všichni proměnili na malérečky, probudili v sobě dřímající umělce (někteří i horší stvoření, Freud by se zřejmě nestačil divit) a začaly se hromadit rozličné výtvory, které se daly vyměnit za okamžitě poživatelné (čokoládové) vejce. Takové to tedy v pátek bylo.

P.S. Ta australská potvora si nedělala problém s dovolenými, nemocemi a jinými absencemi, takže rozdávala všude. V některých kancelářích se začíná pomalu šířit výrazný a charakteristický zápach sirovodíku.
 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ