ETN Life

Ilustrační obrázek

Velký úspěch borců Et netera

16. 06. 2009 15:30    kategorie: ETN Life    autor: JPa    komentářů: 0

O víkendu proběhl na veslařském kanále v Račicích čtvrtý ročník IT triatlonu, na kterém naši sportovci triumfovali. Zúročili tak mnoho hodin odříkání, sebezapírání a tréninku.
 

V sobotu se na start závodu postavilo více než 160 účastníků různé sportovní úrovně. Et netera tradičně rozdělila své síly do dvou skupin. V ETN Race teamu byli lidé aktivně sportující a trénující, v ETN Survive teamu pak ti, kteří si přijeli udělat žízeň.

Počasí se oproti předchozím dnům umoudřilo, déšť nepřišel a udělalo se příjemné teplo. Jenom voda v kanále na to nechtěla brát zřetel a vytrvale si držela teplotu pod dvacet stupňů. Díky tomu bylo zkráceno plavání asi o polovinu, což potěšilo nejednoho člena ETN Survive teamu. Už ve vodě nasadil k trháku Zbyněk Hraše, následován Martinem Černohorským. Tito bývalí závodní plavci si vytvořili nemalý náskok před skupinkou, ve které byl i Lukáš Blail.

Na kole se závodníci potýkali hlavně s nepříjemným větrem. Murphyho zákon cyklistiky (Vždycky je to do kopce a proti větru) se opět potvrdil i na jinak absolutně rovné trati okolo kanálu. Jelikož jízda v háku byla povolena, tvořili jezdci skupinky, aby si mohli alespoň na okamžik odpočinout. Jen Zbyněk na prvním místě musel jet tak zvaně "za své" celých dvacet kilometrů.

V závěrečném běhu došlo jen k několika výměnám míst v závodním poli. Zbyněk zvítězil způsobem start - cíl, a po loňském druhém místě dosáhl vavřínů nejvyšších. Na druhé místo se probojoval Lukáš a v první desítce doběhl také Martin.

První dva muže doplnila ještě Klára Bittnerová, která ve své kategorii obsadila třetí místo, což znamenalo, že Et netera zvítězila i v soutěži týmů.
Třešničkou na dortu pak byla cena za nejhezčí týmový dres.

Na výborně zorganizovaném IT triatlonu se nám letos zkrátka mimořádně zadařilo. Nálada byla výborná, výsledky vynikající. Velký dík nepatří jen ETN Race teamu a ETN Survive teamu, ale také skvělé skupině ETN Fans, která byla nepřehlédnutelná a nepřeslechnutelná.

Už se těšíme na další závody, které nás čekají, a to Et netera Doksyman a ICT triatlon 2010.

Výsledky a další fotografie zde...

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ