ETN Life

Ilustrační obrázek

Jak jsme si nakopali podruhé

16. 09. 2009 16:00    kategorie: ETN Life    autor: OCi    komentářů: 0

V neděli 14.9.2009 jsme se již podruhé v letošním roce potkali v areálu Pošepného na Jižním městě a pod záštitou starosty Prahy 11 se zůčastnili turnaje v malé kopané. Náš tým opět zabral v miniturnaji firem Asociace.biz první místo. V následné vyřazovací části soutěže náš štěstí opustilo a my pro změnu opustili turnajového pavouka.
 

Oproti jarnímu turnaji jsme nastoupili v lehce pozměněné sestavě. Svou daň si vybrala především zranění, z nichž některá měla svůj původ právě v onom jarním klání. Inu co se dalo dělat. Osa mužstva zůstala naštěstí pohromadě a tým jsme doplnili několika nadějnými borci. Důvěru nezklamali. Všichni bojovali, běhali, bránili i zakončovali, mnohdy i míčem.

Přesto je nutné sportovně přiznat, že mnozí soupeři na tom byli technicky mnohem lépe. Působili kompaktním dojmem, dokázali svižně kombinovat, vhodně se doplňovat a pozičně bránit. Na naší straně však působily tři veličiny, které soupeřovy dovednostní předpoklady v podstatě vymazaly.

Prvním byl brankář Pavel Hasala aka Hakim. Svými zákroky přiváděl střelce soupeře takřka k pláči a odevzdanost osudu se zračila nejen v jejich odevzdaných tvářích, ale i v zoufalých gestech zmaru symbolizovaných hlavami zabořenými do upocených dlaní. Druhou veličinou byl náš útočník, Lukáš Zeman aka Emka. Neudivoval překvapivými kličkami či dynamickými sprinty, ale dával góly. Z celkem 8 střelených branek jich vsítil 7 a ten osmý nedal jenom proto, že míč kutálející se z jeho kopačky do prázdné brány naschvál ještě dokopl závistivý spoluhráč. Třetí a možná nejdůležitější veličinou bylo štěstí. Drželo se nás jako klíště a pustilo se až, řádně napapáno, ve vyřazovací části turnaje.

Bylo to celé fajn, nikdo se vážně nezranil, čest jsme uhájili, a tak se směle můžeme těšit na další tunraj.
 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ