ETN Life

Ilustrační obrázek

Poplácejme se po zádech - nepolevujeme!

01. 10. 2010 12:45    kategorie: ETN Life    autor: MPx

Ve dnech 23.- 24. 9. 2010 proběhl ve společnosti Et netera recertifikační audit. Po třech letech jsme měli obhájit skutečnost, že nejen naše procesy, ale i každodenní konání je v souladu s předpisy normy ISO 9001:2008. Audit prováděla certifikační společnost Bureau Veritas, která velmi dobře zná prostředí naší firmy a je díky předchozím auditům obeznámena s implementací normy u nás.
 

Audit prověřil všechny naše procesy od obchodu přes výrobu až po support našich řešení. Kontroloval i oddělení HR, výzkumu a vývoje. Po dvou dnech byl výsledkem verdikt, že jsme certifikát obhájili se ctí. Při závěrečném hodnocení dokonce zaznělo z úst hlavního auditora: „Ve vaší společnosti je radost provádět audit, jelikož je vidět, jak postupy zachycené v ISO dokumentaci jsou v těsné, ale nenucené vazbě s plněním běžných pracovních úkolů."

Poděkování patří nejen těm, kteří se na obhájení auditu podíleli přímo, ale i všem ostatním kolegům, kteří popsané postupy dodržují při plnění běžných úkolů. Jsme rádi, že slouží k usnadnění práce.

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ