ETN Life

Jak jsme si zapařili

17. 01. 2011 15:00    kategorie: ETN Life    autor: PMe    komentářů: 1

Lanparty v Et neteře má již dlouholetou tradici. Akce je pořádaná oddělením DPL, a ta poslední, konaná v noci z pátku na sobotu, byla opravdu důstojným pokračováním této tradice.

 
lanparty_1

Kdo na nějaké lanparty již někdy byl, ten mi jistě dá za pravdu, že na ní nesmí chybět 3 základní věci - dobré jídlo (lanparty bez pizzy není lanparty), dobré pití, a hlavně dobré hry. A poslední lanparty v ETN byla ve všech ohledech velmi podařená.

Akce začala v pátek úderem 18. hodiny. Každý z účastníků obdržel tričko s motivem Space Invaders. Dík za něj patří ETN, která na jeho pořízení přispěla, a Payovi (našemu grafikovi), který trička navrhoval.

Pak nastala fáze horečných příprav, sesíťovávání, instalace her a v neposlední řadě večeře, na kterou tentokrát nedobrovolně přispělo oddělení DPL - jak jinak než z pokut :). Do hodinky se již většina účastníků rozehrávala na své oblíbené hře a před půl osmou vše vypuklo na ostro, což dokládá i počítadlo headshotů, které se objevilo na tabuli v DPL.

lanparty_2

Kdo čeká, že se hrály nějaké speciality, tak bude zklamán. Převážně šlo o hry, u kterých jsme strávili své mládí a kvůli nimž šli někteří raději i studovat - Counter-Strike 1.6, Quake 3: Arena, Vietcong, Warcraft 3 nebo Track Mania, přičemž ve 20 hráčích získávají tyhle hry další rozměr.

S blížícím se ránem a přibývající (společenskou) únavou se aim mezi hráči postupně vyrovnával a hry začaly být více dramatické. Závěr lanparty nastal kolem 7. hodiny ranní, kdy většina účastníků pochopila, že se spánkem již nemá cenu dál zápasit, a na místě už zůstalo jenom několik posledních odvážlivců. Lanparty se dle účastníků opravdu povedla a všichni se tešíme na tu následující.

Pořádáme i jiné druhy akcí.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

wenca, 17.1.2011 19:27

jenom pavel furt zodpovedne pari nagios :))

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ