ETN Life

Dvanáct pro dvanáct - červen

02. 06. 2011 14:30    kategorie: ETN Life    autor: JPa

Rok 2011 je Evropským rokem dobrovolnictví! Proto právě teď je nejlepší čas začít něco dělat jako dobrovolník. Dobrovolnictví znamená, že obyčejní lidé dělají neobyčejné věci! Buďte jedním z nich!

 

popis Můžete pomoct sousedovi, když mu půjčíte něco, co zrovna potřebuje, staré dámě s těžkými nákupními taškami, organizaci s pořádáním aktivit pro děti, vlastnímu městu s organizací kulturní akce, přírodě kolem sebe sama sbíráním odpadků, jet na Evropskou dobrovolnou službu v rámci programu Mládež v akci, zúčastnit se mezinárodních projektů, darovat krev, strávit čas s dětmi v nemocnici a mnoho dalších různých aktivit, které přispívají Vašemu osobnímu rozvoji a zlepšují život společnosti.

Takže pokud přemýšlíte o dobrovolnictví a nevíte, kde začít, stačí nás kontaktovat VOLonMAX tým, který Vám poskytne více informací a rad a podpoří Vaši motivaci pro dobrovolnictví!

„Můžete sázet stromy, poslat peníze, darovat krev. Dělejte, co máte rádi. A užijte si to. Pamatujte si, že důvod, proč to děláte, je velmi jednoduchý - pomoci. Nemusíte být milionářem. Musíte být šťastný z toho, že máte schopnost dělat ostatní šťastnými. Jednoho dne, když budete potřebovat pomoc od ostatních, pomohou Vám také.”
Anete Kalnina, Latvia

VOLUNTEER on MAXIMUM

Více o akci "12 pro 12"

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ